Skladové či obchodné priestory od profesionálov

Zariaďujete si nové priestory pre Vaše podnikanie? Predajňa, alebo sklad potrebuje kvalitné vybavenie. Poradíme Vám, ako efektívne využiť priestory s našimi regálmi.

Každý deň na svete vznikajú desiatky, či stovky nových firiem. Po úvodných povoleniach na úradoch prichádza na rad zariadenie priestorov. Ak predávate akýkoľvek tovar je nutné ho poriadne uskladniť. Samozrejme, treba brať do úvahy veľkosti priestorov, ktoré zariaďujete. Nie každý regál Vám bude vyhovovať. Našli sme preto riešenie, akýkoľvek regál si môžete jednoducho navrhnúť s online návrhárom. Výška, šírka, hĺbka či nosnosť police, presne podľa Vašich požiadaviek.


Na trhu je množstvo typov regálov od základných policových, konzolových, či mobilných. Pri veľkých skladoch treba brať do úvahy taktiež medziposchodia, ktoré optimalizujú priestor. Ak si neviete rady, aký typ regálov je pre Vašu predajňu ten pravý, poskytujeme tiež kompletné poradenstvo. Všetky naše regály spĺňajú predpisy a normy platné v SR. Regálové dielce sú pozinkované metódou SENDZIMIR, čo zabezpečuje ich vysokú odolnosť voči poškodeniu a zaručuje dlhú životnosť.

V skratke malý sprievodca našimi regálmi:

Policové regály sú vhodné pre akýkoľvek voľne uložený tovar. Sú celokované, stavebnicovej konštrukcie. Odporúčame ich do skladov, autoservisov, či archívov, ale taktiež si nájdu uplatnenie aj v moderných domácnostiach. Samozrejmosťou regálových systémov sú aj doplnky.

Paletové regály sú určené k skladovaniu na paletách, kde je voľne uložený tovar vyššej hmotnosti. Najčastejšie sú využívané v skladoch, kde s tovarom narába vysokozdvižný vozík.

Konzolové regály sa využívajú pri prehľadom uskladnení tyčového a plošného materiálu, či paliet netypických tvarov. Ich obsluha sa zabezpečuje vysokozdvižným vozíkom, čomu sú samozrejme regály prispôsobené.

Mobilné regály využívajú sklady a archívy, či výdajne náradia a náhradných dielov. Manipulácia je zabezpečená mobilným podvozkom, ktorý sa ručne posúva po koľajniciach. Jednoducho takto presuniete aj ťažší regál na potrebné miesto.

Poschodové sklady zvyšujú kapacity skladov a tvoria nový pracovný priestor. Využívajú sa súčasne s medziposchodiami, aby nevznikol problém pri manipulácii vo vysokých regáloch.

Medziposchodia patria k poschodovým skladom, slúžia k bezpečnému prístupu k vysokým regálom. Na vyššie poschodie je prístup vytvorených pomocou schodísk.

Obchodné regály sú variabilným systémom, ktorý je využiteľný na všetkých typoch prevádzok (potraviny, textil, kancelárske potreby).

Samozrejmosťou, pri väčších halách sú aj ochranné bezpečnostné prvky, pozrite si našu ponuku.

Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.