Kategória Reklama

Ako vyriešiť bežné problémy s koženými sedačkami?

Kožená sedačka je nepochybne kráľovnou nábytku, no jej pôvab je ohrozený bežnými problémami, ktoré sa vyskytujú v každodennom živote. Od škvŕn a zamazania, až po mierne poškodenie. Spôsob, ako vyčistiť sedačku je pritom jednoduchý. Kožené sedačky si však vyžadujú osobitnú starostlivosť a riešenia, aby si udržali svoju eleganciu a krásu veľmi dlho.

čítať viac

Ako prerobiť panelákovú kúpeľňu

Sú ľudia, ktorí neustále prerábajú svoj byt a nikdy nie sú dosť spokojní. No na druhej strane sú situácie, kedy sa oplatí trochu zamyslieť a trochu investovať, aby váš byt vyzeral nie len moderne, ale najmä útulne a všetko v ňom správne fungovalo. Napríklad keď si kúpite starší byt.

čítať viac

Viete ako sa starať o batériu vášho elektro bicykla?

Vlastníte elektro bicykel, praktický a ekonomický spôsob dopravy, ktorý je ideálny pre mestské prostredie a hustú premávku? Elektro bicykel vám otvára dvere do miest, kam by ste sa autom ťažko dostali, a pri dochádzaní do práce je neoceniteľným spoločníkom. Ak zvažujete kúpu elektro bicykla alebo už jeden vlastníte, tu sú tipy, ako predĺžiť životnosť jeho batérie.

čítať viac

Klasická sprchová súprava alebo sprchový panel? Ktorá voľba je výhodnejšia?

Chystáte sa zariadiť vašu kúpeľňu? V tom prípade sa pravdepodobne budete rozhodovať medzi klasickou sprchovou súpravou a tiež aj moderným sprchovým panelom.

čítať viac

Aké sú náklady na prenájom dodávky v Bratislave? Oplatí sa to!

Víťazmi sú tí, ktorí sa dokážu postaviť prekážkam čelom. Máte pocit, že v dnešnej dobe je len ťažké uspieť, pretože náklady na podnikanie sú privysoké? Nemusí to tak byť, a ani v našom hlavnom meste. Len treba šetriť na tom správnom mieste.

čítať viac

Tepelné čerpadlo ako alternatíva k plynovému kotlu

Ako dobre viete, plyn bude čoraz drahší. Preto je potrebné vopred myslieť na to, ako by sa dalo toto vykurovanie nahradiť. V súčasnosti existuje hneď niekoľko alternatív, ktoré sú dostupné.

čítať viac

Každé dieťa potrebuje poriadny športový kočík

Oplatí sa investovať do športového kočíka? A kedy je doňho dieťa možné posadiť? To sú otázky, ktoré si kladú mnohí rodičia. Ako to teda so „šporťákom“ je a potrebujeme ho vôbec?

čítať viac

Trapézové krytiny sú praktické

Ocitli ste sa v situácii, že ste sa stali majiteľmi staršej budovy, usadlosti na vidieku? Radosť z krásneho miesta, kusa vlastnej prírody často vystriedajú starosti, keď sa podrobnejšie oboznámite so stavom získaného majetku. A s nákladmi na jeho opravu či nebodaj rozsiahlejšiu rekonštrukciu. A hoci múry či staré okná by aj počkali, ak je strecha zlá, ohrozená je celá stavba.

čítať viac

Aké sú vlastnosti autotransformátora?

Autotransformátor je zariadenie, ktoré má primárne aj sekundárne vinutie umiestnené na jednej cievke. Týmto spôsobom sa eliminuje sekundárne vinutie a ponecháva sa len bilaterálna charakteristika 1. rádu s odbočkami, aby sa z neho stal presný zdroj striedavého napätia na laboratórne použitie, kde je regulácia veľmi žiaduca alebo potrebná kvôli tomu, čo sa môže stať, ak váš experiment neprebieha presne podľa plánu!


čítať viac

Prečo sa oplatí mať kuchyňu na mieru?

Pri zariaďovaní svojho nového domova by ste mali myslieť na to, aby ste sa tam vždy cítili čo najviac pohodlne. Ak by zariaďovaniu vášho domu malo predchádzať zdĺhavé chodenie po obchodoch s nábytkom, pri snahe zladiť všetok rôzny nábytok by vás mohlo prejsť všetko nadšenie. Dajte si aj vy navrhnúť kuchyňu na mieru a nechajte svoj vysnívaný domov stať sa skutočnosťou.

čítať viac