Kategória Reklama

Viete ako sa starať o batériu vášho elektro bicykla?

Vlastníte elektro bicykel, praktický a ekonomický spôsob dopravy, ktorý je ideálny pre mestské prostredie a hustú premávku? Elektro bicykel vám otvára dvere do miest, kam by ste sa autom ťažko dostali, a pri dochádzaní do práce je neoceniteľným spoločníkom. Ak zvažujete kúpu elektro bicykla alebo už jeden vlastníte, tu sú tipy, ako predĺžiť životnosť jeho batérie.

čítať viac

Klasická sprchová súprava alebo sprchový panel? Ktorá voľba je výhodnejšia?

Chystáte sa zariadiť vašu kúpeľňu? V tom prípade sa pravdepodobne budete rozhodovať medzi klasickou sprchovou súpravou a tiež aj moderným sprchovým panelom.

čítať viac

Aké sú náklady na prenájom dodávky v Bratislave? Oplatí sa to!

Víťazmi sú tí, ktorí sa dokážu postaviť prekážkam čelom. Máte pocit, že v dnešnej dobe je len ťažké uspieť, pretože náklady na podnikanie sú privysoké? Nemusí to tak byť, a ani v našom hlavnom meste. Len treba šetriť na tom správnom mieste.

čítať viac

Tepelné čerpadlo ako alternatíva k plynovému kotlu

Ako dobre viete, plyn bude čoraz drahší. Preto je potrebné vopred myslieť na to, ako by sa dalo toto vykurovanie nahradiť. V súčasnosti existuje hneď niekoľko alternatív, ktoré sú dostupné.

čítať viac

Každé dieťa potrebuje poriadny športový kočík

Oplatí sa investovať do športového kočíka? A kedy je doňho dieťa možné posadiť? To sú otázky, ktoré si kladú mnohí rodičia. Ako to teda so „šporťákom“ je a potrebujeme ho vôbec?

čítať viac

Trapézové krytiny sú praktické

Ocitli ste sa v situácii, že ste sa stali majiteľmi staršej budovy, usadlosti na vidieku? Radosť z krásneho miesta, kusa vlastnej prírody často vystriedajú starosti, keď sa podrobnejšie oboznámite so stavom získaného majetku. A s nákladmi na jeho opravu či nebodaj rozsiahlejšiu rekonštrukciu. A hoci múry či staré okná by aj počkali, ak je strecha zlá, ohrozená je celá stavba.

čítať viac

Aké sú vlastnosti autotransformátora?

Autotransformátor je zariadenie, ktoré má primárne aj sekundárne vinutie umiestnené na jednej cievke. Týmto spôsobom sa eliminuje sekundárne vinutie a ponecháva sa len bilaterálna charakteristika 1. rádu s odbočkami, aby sa z neho stal presný zdroj striedavého napätia na laboratórne použitie, kde je regulácia veľmi žiaduca alebo potrebná kvôli tomu, čo sa môže stať, ak váš experiment neprebieha presne podľa plánu!


čítať viac

Prečo sa oplatí mať kuchyňu na mieru?

Pri zariaďovaní svojho nového domova by ste mali myslieť na to, aby ste sa tam vždy cítili čo najviac pohodlne. Ak by zariaďovaniu vášho domu malo predchádzať zdĺhavé chodenie po obchodoch s nábytkom, pri snahe zladiť všetok rôzny nábytok by vás mohlo prejsť všetko nadšenie. Dajte si aj vy navrhnúť kuchyňu na mieru a nechajte svoj vysnívaný domov stať sa skutočnosťou.

čítať viac

Môžeme v paneláku ovplyvniť klimatické zmeny?

Obyčajný človek môže mať pramalý vplyv na zmenu klímy na planéte. Aspoň tak sa to môže zdať na prvý pohľad. Aj keď bývate v bytovom dome, žijete podstatnú časť mimo neho a to, ako sa správate doma, ale najmä mimo svojho domova, môže výraznou mierou vplývať nie len na vaše náklady, ale aj na to, čo sa deje okolo nás.

čítať viac

Stavať a renovovať sa dá lacno – použite MerkuryMarket.sk zľavové kódy

Ceny v stavebníctve rastú, do toho naviac naše peniaze strácajú na hodnote kvôli inflácii. Niekto stavebné práce a rekonštrukciu odkladá, iní nakupujú s väčším rozmyslom – napríklad v rôznych zľavách, akciách a pomocou zľavových kupónov a kódov. Vďaka nim nakúpite výhodnejšie aj v známom e-shope: MerkuryMarket.sk zľavové kódy poskytuje tiež.

čítať viac