Uviazli ste vo svojom paneláku? Využite rozvoz jedla v Bratislave až do domu

Do nášho bytu nás nemusí pripútať len karanténa v súvislosti s koronavírusom. Čo robiť, keď nie sme schopní variť? Riešením je roznáška jedál.

Rozvoz jedla v Bratislave je riešenie, keď nás doma pripúta ochorenie i dočasná pohybová indispozícia. Pustili ste sa doma do rekonštrukcie? Tak to môžete byť bez kuchyne aj pekných pár týždňov. Variť sa nedá, ale vyriešiť jedlo pre seba i celú rodinu musíte. Na suchom rožku dlho nevydržíte. Problémom môže byť aj starší človek v domácnosti, o ktorého sa staráte, a do kuchyne sa ho už bojíte púšťať. Nakoniec sú tu deti, ktoré sú mimoriadne doma práve teraz, ale bežne tiež cez všetky prázdniny, pokiaľ práve nie sú v tábore či krátkodobo u starých rodičov. Už nemusíte hľadať „denné menu v Bratislave rozvoz“. Vieme, kde vám ho ponúknu.

Projekt JedloBratislava.sk sa rozhodol nakŕmiť Bratislavu

Dobrým obedom, ale aj minútkami na večeru. Základnou ponukou je ale dovoz obeda. Stačí si ho objednať do 10:00 v daný deň. Prípadne kľudne na týždeň dopredu podľa týždenného menu, ktoré je vždy k dispozícii.

A čo dobrého sa varí? Presne to, čo máme najradšej a na čom si pochutnajú aj deti. Klasickú kvalitnú slovenskú kuchyňu. S mäsom aj bez, s rôznymi sladkými jedlami, a samozrejme aj s výbornou polievkou, ktorá je k menu automaticky zadarmo. Menu vás vyjde na 4,90 €. Nepriplácate nič ani za obalový materiál. Dovoz jedla Lamač je dokonca úplne zadarmo. Rozvoz jedla Dúbravka za 1 €. Jedlo vám reštaurácia privezie kamkoľvek po Bratislave s cenou maximálne 4 € (Ružinov). Cena dopravy je za kompletný dovoz, takže pokiaľ objednáte jedlo pre celú rodinu, je navýšenie zanedbateľné.

Jedlá Bratislava až domov – to sú obedy každý deň od pondelka až do nedele

Bez teplého obeda teda nezostanete ani cez víkend. A čo keď sa k jedlu dostanete až večer? Od 17:00 do 23:00 v pondelok až štvrtok a od 17:00 do 24:00 v piatok a v sobotu sa rozváža jedlo, ktoré si vyberiete v online jedálničku. Takže okrem nedele máte vyriešené aj teplé a poctivé večere.

Riešenie aj pre firmy

Dovoz obedov je však skvelým riešením taktiež pre firmy. Šetrí čas zamestnancov a v dnešnej dobe rieši patovú situáciu do zavretými reštauráciami obecne. Jedlo je možné objednať zamestnancom aj hromadne a za dodávku platiť faktúrou. Takto je možné vyriešiť chýbajúcu reštauráciu v blízkosti firmy aj nahradiť firemný bufet či jedáleň. Kvalitné jedlo zvyšuje produktivitu zamestnancov. Naviac je príjemné ich nerozptýliť tým, že vyrazia na obed mimo firmu. Takto obed dokážu skutočne stihnúť za pol hodinku, inak je to nereálne. Tri jedlá na výber plus polievka – to je výber, kde si dokáže nájsť to svoje obľúbené jedlo skutočne každý.

Jeden komentár k Uviazli ste vo svojom paneláku? Využite rozvoz jedla v Bratislave až do domu

  • Mária Bganová  píše:

    Skvelý nápad a velká pomoc pri detoch, ked človek nič nestíhá okrem práce

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.