regále

Regály a police pre poriadok v domácnosti

Bývanie v paneláku so sebou nesie často problém malých úložných priestorov. Vstupnú chodbu so vstavanými skriňami zaberá oblečenie celej rodiny, malú skrinku v kuchyni potraviny na varenie a pečenie. A malá pivnička sú len holé múry. Táto nepríjemná situácia môže byť skvelým východiskom zariadiť si uskladnenie svojí vecí čo najlepšie.

Svoju pivnicu, či už latkovú alebo murovanú, si každý nájomník alebo majiteľ bytu zariaďuje po svojom. Ak sa jedná o dva alebo tri metre štvorcové podlahovej plochy, ani sa toho veľa vymyslieť nedá. Ale aby boli veci pekne po ruke a bol v nich poriadok, nejaký regál by to predsa len chcelo.

V pivniciach je chladno a často vlhko. Drevené regály v takom prostredí nemajú dlhú životnosť. Ani lacné kovové konštrukcie z rôznych hypermarketov. Pokiaľ chcete v byte bývať dlhšiu dobu a chcete mať vo svojich veciach v pivnici poriadok, zvoľte kvalitný modulárny policový systém. Optimálne využijete svoj pivničný priestor a udržíte si prehľad, čo všetko v nej máte.

Nemusíte kupovať regále ktoré zostavil ktosi pre univerzálne použitie. Objednajte si jednotlivé komponenty a zložte si police na mieru presne podľa vašich potrieb. Výšku pre svoje regále si veľmi vyberať nemôžete, priestory pivníc v paneláku sú unifikované. Čo ale môžete vybrať podľa svojich potrieb, to je šírka a hĺbka police, ktoré ponesú vaše odložené veci. A podľa toho, čo skladujete, aj ich počet na výšku. Ak sú vaším pokladom kompóty v zaváraninových pohároch, stačí vám nízka výška nad sebou. Detské športové potreby alebo kartónové škatule potrebujú na výšku viacej miesta.

regály

A keď sa vaše preferencie zmenia alebo zmeníte byt a dostanete k nemu inú pivnicu, jednoducho dokúpite konzoly alebo nové police a postavíte si regál nového tvaru a rozmeru. Moderný policový systém vám vždy pomôže udržať poriadok vo vašej domácnosti.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.