O stránke

Ako bývať v paneláku a žiť v byte aj mimo neho.

byt v paneláku

 

Mnoho ľudí býva v bytovom dome, často v klasickom paneláku, ktorý aj keď prešiel rekonštrukciou, stále je to len panelák na sídlisku. My vám ukážeme, že byt v paneláku si môžete zariadiť tak, aby sa vám v ňom bývalo dobre a žilo šťastne. Ponúkneme vám riešenia pre zariadenie jednotlivých miestností aj celého bytu, navrhneme, kedy je lepšie venovať úsilie drobnej rekonštrukcii, ktorá prinesie veľkú zmenu a ukážeme, akú výhodu prináša byt v paneláku.

 

Napríklad môžete mať viac času, ako ľudia, ktorí bývajú v rodinnom dome a veľa času venujú jeho údržbe. Vy sa môžete venovať rôznym koníčkom, napríklad športu, alebo chodiť ako rodina po výletoch a spoznávať krásy našej krajiny aj okolitých štátov. Uvidíte krásne miesta v prírode aj historické pamiatky. A zatiaľ sa o vaše bývanie, teplo a teplú vodu aj pokosený trávnik pred bytovkou stará správca.

 

A pokiaľ by ste aj napriek týmto nesporným výhodám bývania v paneláku zatúžili po bývaní v rodinnom dome, navrhneme niektoré riešenia a tipy, ktoré by vám mohli pomôcť sa lepšie rozhodnúť.

Kombináciou bývania v bytovke a v rodinnom dome je mať byt v paneláku a záhradku v záhradkárskej osade za mestom. Alebo chatu v lese. V každom prípade máme pre vás zaujímavé tipy a inšpirácie.

rodinný dom

 

 

Vitajte na stránke byt v paneláku a užívajte si výhody, ktoré vám vaše bývanie prináša spolu s našimi radami a doporučeniami!