sitko na panvicu

Aby olej z panvíc neprskal

Ktorá gazdinká by nechcela mať svoju kuchyňu vždy tip-top, vždy čistú a upratanú? Ale ako to dosiahnuť, keď kuchyňu chce zároveň používať a pripravovať v nej chutné pokrmy pre celú svoju rodinu? Je tu jedna pomôcka, ktorá ochráni vašu kuchyňu pri vyprážaní v panvici.

Vyprážané kura alebo vyprážaný rezeň a tiež vyprážaný syr. Obľúbené pochúťky. Ale toho oleja po celom sporáku a na obkladačkách. Vložíte kus mäsa do rozpáleného oleja a ten vyprskuje na všetky strany z panvice. A keď rodina s chuťou doje, čo ste jej pripravili, vás čaká umývanie kopy riadu a po tom všetkom ešte očistiť sporák, kuchynskú linku a obkladačky.

sitko na panvicu

sitko na panvicu

Tomuto všetkému môže byť koniec, ak použijete kryty na panvice. Vložíte mäso na olej a prikryjete panvicu. Cez jemnú kovovú sieťku, natiahnutú v oceľovom kruhovom ráme, prejde bez problémov para, ktorá by sa inak zachytila vo vrchnáku a potom po odklopení kvapla do rozpáleného oleja, ktorý by ešte viacej prskal. Ale kvapky oleja sa na sieťke zastavia a viac nebudú znečisťovať vašu kuchyňu. Navyše cez štruktúru sieťky vidíte, čo sa deje s vašimi rezňami.

sitko na panvicu

sitko na panvicu

Po skončení vyprážania sieťku jednoducho umyjete saponátom ako iný riad alebo vložíte do umývačky riadu. Dodávajú sa pre panvice o priemere 24 a 26 centimetrov.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , , ,

Jeden komentár k Aby olej z panvíc neprskal

  • Martin  píše:

    Tak veru, ja mávam občas dobre zafrkaný sporák. Príde mi to ako dobrý typ. Budem sa musieť poobezerať kde by sa to dalo kúpiť.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.