Priaznivé účinky zeleného jačmeňa a chlorelly

Chceli by ste sa cítiť v pohode, v dobrom zdraví a bez akejkoľvek bolesti? Pre niekoho je tento stav dnes ešte samozrejmosťou, no pre mnohých už len zbožným želaním. Veď bolesti, únava či iné neduhy sú čím ďalej tým častejším javom. A to nielen v staršej vekovej kategórii. Čím sme si to spôsobili? Čo sme zanedbali? A dá sa vôbec tento stav ovplyvniť?

Ak si myslíte, že zdravotné problémy idú s vekom a nedá sa im vyhnúť, mýlite sa. Naše telo je vcelku dokonalý systém. Dokáže si poradiť takmer so všetkým, čomu ho vystavujeme. Zvláda naše stravovacie návyky, prepínanie síl, ale aj nedostatok spánku či nepretržitý stres. Avšak pozor! Nie nadlho. Ak ho totiž nebudeme počúvať a neposkytneme mu všetko, čo potrebuje, zrada v podobe zdravotného problému príde čo nevidieť. Čo všetko teda naše telo potrebuje? Čo ho udržuje v dobrej kondícii?

Strava je základ. Zelené potraviny nadstavba

Základom dobrého zdravia je kvalitná strava. Zelenina a ovocie síce zabezpečí živiny aj potrebnú vlákninu, ibaže to stále ešte nie je dosť. Riešením sú vhodné výživové doplnky. Napríklad zelený jačmeň. Jeho komplexné zloženie dodáva telu nielen dostatok vitamínov a minerálov, ale aj prepotrebných enzýmov. Vďaka nim môže telo dokonale fungovať. Budovať zdravé tkanivá, predchádzať zápalom či udržiavať pevné a zdravé kosti. Užívanie zeleného jačmeňa vo forme nápoja má ešte ďalšiu výhodu. Núti nás veľa piť. A to je, zvlášť u starších ľudí, obrovský benefit.

Tak ako zelený jačmeň, aj sladkovodná riasa s názvom chlorella patria k najvýznamnejším zdrojom živín. Tou najzákladnejšou je zelené farbivo chlorofyl. Okrem neho chlorella obsahuje vitamín A, železo a zinok. Vďaka tejto unikátnej kombinácii budete mať nielen zdravé sliznice a ďasná, ale aj dobrý zrak a silnú imunitu. Ba čo viac, vaše telo sa oveľa jednoduchšie zbaví škodlivín, ktoré vznikajú pri látkovej výmene.

Výsledky pravidelného užívania doplnkov výživy zelený jačmeň a chlorella budú viditeľné už onedlho. A tak vašu energiu, dobrú náladu a podstatné zlepšenie celkovej kondície


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.