Na matrace akcia práve teraz

Prechod z horúceho leta do daždivej jesene pocítili mnohí ľudia nie len na psychike, ale aj na svojom tele. Najmä ľudia s nie celkom najlepším zdravím zrazu pociťujú bolesti chrbta, ťažšie ranné vstávanie a celkovo majú menej energie po celý deň. A pritom riešenie tohto problému je celkom jednoduché. O tom, ako sa v noci vyspíme a ráno cítime, vo veľkej miere záleží od toho, na čom spíme. Na matracoch.Častokrát zbytočne uvažujete o nákupe novej postele, keď stačí v tej súčasnej urobiť radikálnu zmenu, využiť keď je na matrace zľava ako práve teraz a vymeniť svoje unavené rána za svieži deň. Je škoda nevyužiť ponuku, pri ktorej je zľava do 50% na sendvičové matrace z polyuretánovej (molitanovej) peny, z takzvanej studenej peny alebo „lenivej“ peny. Ten čas je práve tu, teraz vymeňte staré spanie za pohodlné lôžko.

Kvalitné matrace poskytujú telu oporu v každej polohe a prispôsobia sa tomu, či ležíte na chrbte alebo spíte radšej na boku. Netlačia vás na plecia ani v krížoch, nepotíte sa počas spánku a vaše telo si dobre oddýchne. Práve teraz je na matrace akcia, pretože sychravé počasie nám pripomína, že sa musíme o svoje telo starať. Keď sa dobre vyspíme, máme celý deň dobrú náladu a všetko sa nám darí. Sme úspešnejší.

flexmedia-basic

Matrace sú dostupné nie len v tradičných rozmeroch, ale aj v tých menej obvyklých. Preto nie je problém vymeniť staré matrace aj v starších, no inak dobrých posteliach. A nemusíte nikam cestovať, matrace sú dopravované po celom Slovensku. Ak vás ráno bolí chrbát, aj pre vás je tu akcia, matrace si objednajte dnes z aktuálnej ponuky a už o pár dní spite ako bábätko.

Dlhodobé spanie na starých a vyležaných matracoch môže spôsobovať chronické problémy s chrbticou a platničkami. Aby ste týmto problémom predišli, včas vymeňte matrace vo svojej posteli za nové a vstávajte do nového dňa oddýchnutý a bez bolestí.

Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.