Krajšie bývanie s obrazmi

Máte útulne zariadený byt? Pohodlná sedačka, krásny koberec, kompaktná obývacia stena aj domáce kino? A čo vaše steny? Stále svietia belosťou? Čo tak doplniť tie prázdne plochy niečím krásnym a osviežujúcim? Zaveste si na steny obrazy a dotvorte tak atmosféru každej miestnosti.

Veľké kusy nábytku určujú typ miestnosti a spôsob jej užívania. No celkový charakter dotvárajú doplnky, medzi ktoré najčastejšie patria keramika, vázy a obrazy. Podľa veľkosti voľnej plochy steny si zvoľte jednodielne a viacdielne obrazy na stenu s námetom blízkom vášmu srdcu. Do nových bytov asi dáte prednosť moderným obrazom. Ak si chcete pripomenúť spoločné chvíle s rodinou a spoločné zážitky, vyberte si niekoľko fotografií vo vašom digitálnom archíve a nechajte si vyrobiť spomienkové fotky na plátno. Vždy, keď sa vrátite domov z práce alebo služobnej cesty, si pripomeniete tie chvíle a budete vedieť, prečo ste spolu.

Tatry

Ak nie ste priaznivcom moderného umenia ani nemáte záujem pozerať sa na vlastné fotografie, zväčšené na stenách bytu, máme aj pre vás riešenie, ktoré zaplní prázdne miesta na veľkých zvislých plochách vašej domácnosti. Sú nimi luxusné dekorácie na stenu. Vaše návštevy zaručene upútajú dekorácie z kvetín alebo miest. Naháňa vás večne čas? Dajte si na stenu dekoráciu s hodinami. Čas na vás vždy počká, už vám nič neujde, aj keď sa zahľadíte na objekt vašich snov.

Steny vášho bytu môžu zdobiť zaujímavé alebo exotické jedlá, ktoré ste vždy túžili ochutnať alebo abstrakcie, vyjadrujúce vašu povahu či občasnú náladu. Mestá, ktoré ste nestihli navštíviť či auto vašich snov. To všetko ručne maľované alebo tlačené na kvalitnom plátne. Obrazy na stenu dotvoria váš domov a pestrými farbami pokryjú inak jednofarebné steny každej izby. Sebe vytvoríte príjemné prostredie a návštevám príjemné prekvapenie.Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.