Ako ochrániť zariadenie bytu? Poistite si ho pekne z obývačky!

Môže sa zariadeniu bytu vlastne vôbec niečo stať? Vedzte, že môže a spôsobené škody určite nechcete platiť z vlastného vrecka… Vybaviť si dnes poistenie domácnosti je pritom tak jednoduché!

Poistenie je jedna z najlepších vecí, aké na tomto svete existujú. Dosť subjektívne a dosť reklamné, poviete si. Skúste sa však zamyslieť. Vďaka takému zdravotnému poisteniu nemusíme platiť vysoké poplatky za vyšetrenie u lekára, nehovoriac o likvidačných poplatkoch, ktoré by sme platili pri závažnejších zákrokoch. Alebo také PZP na auto. Ak by ste narazili do cudzieho auta, ktoré by ste načisto rozbili a navyše zranili aj jeho posádku, všetko by ste preplácali z vlastného vrecka. A tu už hovoríme o sumách, ktoré môžu prekročiť 100 000 eur, čo už je suma, ktorá by znamenala osobný bankrot pre väčšinu ľudí. A pokračovať by sme mohli donekonečna. Dostávame sa tak k poisteniu domácnosti, ktoré sa rovnako ako iné poistenia oplatí mať uzatvorené. Ak poistenie domácnosti uzatvorené ešte nemáte, máme pre vás jeden tip, ako to rýchlo napraviť.

Pre istotu

Problémom mnohých ľudí je zlozvyk učiť sa na vlastných chybách. Veľa ľudí si neuvedomuje, ako môže byť poistenie domácnosti dôležité, kým na vlastnej koži nezažijú situáciu, v ktorej by takéto poistenie využili. Nikdy neviete, kedy sa váš byt stane terčom zlodeja, vandala, prípadne prírodných živlov, ktoré vedia napáchať obrovské škody. Ak by ste poistenie domácnosti vybavené nemali a museli by ste platiť celú škodu z vlastného vrecka, vtedy by ste si pravdepodobne dostatočne uvedomili, na čo je to poistenie domácnosti také dobré. Tak porazte svoje zlozvyky a vybavte si poistenie domácnosti pred tým, ako bude neskoro. Len tak, pre istou. Mať totiž istotu, že tá najcennejšia vec, ktorú máte, váš byt a jeho vybavenie, je v bezpečí, je veľmi dobrý pocit. Poistenie domácnosti si dnes navyše vybavíte už za pár minút online z pohodlia domova, napríklad cez portál poisťovne Union. Tak nečakajte a vybavte si poistenie domácnosti aj vy!

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.