Originálne darčeky

Každoročný stres z Vianočného nakupovania darčekov asi pozná každý. Nie, že by nebolo z čoho vyberať. Obchody sú plné tovaru, ale trápime sa otázkou, komu aký darček kúpiť, aby sme ho potešili, ale aby bol darček aj praktický a hlavne, aby bolo jasné, že je to darček do srdca. Rovnakú situáciu riešime aj pri osobnom výročí. Pritom riešenie je jednoduché. Nekupovať unifikované darčeky, ale darovať predmet, ktorý je osobitý a určený výhradne jubilantovi.

Milovníka kávy poteší hrnček s vlastnou fotkou alebo hrnček s fotkou pripomínajúci obľúbené výletné miesto alebo nedávny adrenalínový zážitok. Pripomenie si ho s každým osviežujúcim dúškom. Šálky na kávu a čaj s potlačou sú vhodné pre používanie v kanceláriách so spoločnou kuchynkou, zamedzí sa tým nechcenému „požičiavaniu“ hrnčekov medzi kolegami.

Kým šálku s vlastnou potlačou možno považovať za drobnosť, väčšiu parádu urobí fotoobraz zachycujúci spoločne strávené chvíle alebo obľúbené miesto, ktoré oslávenec rád navštevuje. Náš digitálny archív obrázkov z dovoleniek a výletov tak nemusí ostať len v počítači alebo internetovom albume. Fotoobraz plný vlastných fotografií bude výrazným prvkov aj v našej obývačke. Krásne chvíle prežité v kruhu rodiny nám budú pripomínané každý deň.

puzzle

Hrnček aj obraz sa vám zdajú príliš statické? Hľadáte pre dynamického a tvorivého človeka originálny a hravý darček? Darujte mu puzzle s fotkou a darujete súčasne dva darčeky. Zážitok z napätia a očakávania výsledku a súčasne obraz. Aj obraz z puzzle na stene pôsobí originálne.

Digitálny fotoaparát je dnes bežným vybavením každej domácnosti, nehovoriac o fotoaparátoch v smartfónoch. Zachytený okamih tak nemusí ostať iba spomienkou. Preneste ho na darčekový predmet a užívajte si dosiahnutý zážitok opakovane. Nebudete mať stres zo zháňania darčeka a obdarovaný ocení vašu originalitu.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.