mäso

Ako neobťažovať susedov pri príprave rezňov

Vyprážané rezne patria k naojbľúbenejším nedeľným jedlám. Dá sa to zistiť aj bez siahodlhých výskumov. Stačí sa v nedeľu doobeda započúvať vo svojom byte. V každom paneláku niekto klepe mäso na rezne. Ako pripraviť nedeľný obed tak, aby sme neobťažovali susedov?

Keď sa niekoho opýtate, ako klepe mäso na rezne, dostanete takmer vždy rovnakú odpoveď. Na doštičke na naklepávanie mäsa. A doštička? Položená na kuchynskej linke. A to je práve ten dôvod, prečo všetci vedia, že u vás budú na obed práve rezne. Drevená kuchynská linka prenáša zvuky do panelu bytu a súčasne funguje ako ozvučnica.

Pomoc je vcelku jednoduchá. Stačí si pri klepaní obliecť zásteru a sadnúť si na stoličku. Na stehná položiť utierku a na ňu doštičku na klepanie mäsa. Spôsobí to dve veci. Jednak budete na nohách cítiť, že už do toho mäsa búšite prisilno, jednak nebude v celom byte ani v celom dome počuť, čo práve robíte. Nie, že by vám susedia závideli, ale možno pozerajú zaujímavý program v televízii alebo si čítajú knihu.

Spomeňte si na svoje pocity, keď sa bytovkou ozýva naklepávanie rezňov 😉


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.