Ušetrite s burzou

Ak si zariaďujete svoj byt alebo víkendovú chatu, prakticky neustále vám čosi chýba a uvedomujete si, že to musíte skôr či neskôr kúpiť. Ale uvedomujete si aj hranice svojho rozpočtu a tak mnohé veci musia na zaobstaranie čakať. Pritom často by pomohla burza. Nákup vecí od ľudí, ktorí ich už nepotrebujú alebo predávajú darované veci, čo nevyužijú. Cez internetovú burzu.


Tent princíp je vlastne veľmi starý a osvedčený. Burza má svojho predchodcu v tradičných jarmokoch. Každý doniesol, čo nepotreboval a zháňal, čo potreboval. Zabezpečil sa tak kolobeh vecí aj šetrenie peňazí. Internetová burza šetrí váš čas tak, že nemusíte nikam cestovať, nič voziť, ale na stránke si pozriete, čo by sa vám z pomedzi asi 210 tisíc predmetov burzy hodilo.

Inzeráty súkromných osôb sú prehľadne členené a samozrejme rozdelené na „nákup“ a „predaj“. Možno zistíte, že niekto zháňa starý mlynček na mäso, ktorý vy máte, ale dávno nepoužívate. Načo vám má zavadzať v skrini, keď ho môžete výhodne predať? A takisto výhodne môžete nakúpiť veci, ktoré potrebujete alebo by sa vám hodili. Možno práve do tej chatky ako dekorácia.

Predmetom burzy ale nie sú len hmotné veci, ale aj služby. Kategória Práca Burza je užitočná pre tých, ktorí si práve hľadajú zamestnanie alebo aj krátkodobú brigádu. Nezamestnaní iste poznajú vývesnú tabuľu na Úrade práce s ponukou dealerstva a podobných nezmyslov, aj ochotu úradníčok, takže je lepšie sa po práci, hoci aj krátkodobej, poobzerať sám. Burza vám pomôže urobiť si prehľad, v ktorých regiónoch je o aký druh pracovníkov záujme. A možno nájdete prácu aj v svojom okolí.

Reality Burza vám môže byť užitočná, keď uvažujete nad predajom svojej víkendovej chalupy, na ktorú nemáte čas alebo o presťahovaní sa do lokality, kde sa vám ponúka výhodná pozícia v zamestnaní. Veď cestovanie za prácou na týždňovky nie je až také pohodlné a môže narušiť rodinné vzťahy.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.