Tapety

Každý kto býval v staršom panelovom byte, dôverne pozná úpravu povrchu stien: Tapety. Boli všade. Na stenách, na umakartovom jadre a dokonca ich v niekde dávali stavbári aj na stropy. Mysleli si, že keď nalepia tapety na stenu, tak zakryjú ich nekvalitný povrch. Zväčša za nič nestáli ani tie tapety ani tá stena pod nimi a noví nájomníci si byty prerábali. Našťastie dnes je už všetko inak a aj tapety môžu pôsobiť vkusne a útulne.


Renesanciu tapiet v našich príbytkoch spôsobili naozaj kvalitné materiály na ich výrobu a zaujímavé vzory, ktoré nemajú zakryť krivú stenu, ale majú za úlohu spraviť naše bývanie útulným. Nemusíme nimi pokryť steny celého bytu. Niektoré miestnosti vybavíme stierkou, tenkou vrstvou kvalitnej omietky, ktorú môžeme nechať plošne v obľúbených farbách, nie len natreté na bielo, či nanesieme na plochy vzory. A iné miestnosti môžu dostať tapety na steny. Napríklad chodba či vstupná hala. Keď zvolíme tapety, ktoré sa ľahko udržiavajú a sú omývateľné vodou.

O tom, ako bude tá ktorá miestnosť zariadená, zväčša rozhoduje pani domu. A tak keď povie, že chce nové tapety na stenu, nemusíte ísť naštartovať a vykúriť vaše auto a vybrať sa na cestu do najbližšieho mesta, stačí vám otvoriť prehliadač a kliknúť si na stránku s tapetami.

Textilné tapety

Tam sa môžete dozvedieť, že tapety na stenu sa stále vyrábajú, stále sú moderné, stále sú dostupné a ak ste trochu šikovný domáci majster, môžete zvládnuť pretapetovať halu za jednu sobotu aj sám. Pretože okrem tapiet dostanete na jednom mieste kúpiť aj vodou riediteľné lepidlo, ktoré nezanecháva stopy ani na vstavaných skriniach ani na podlahe, ľahko sa s ním pracuje a keď skončíte, celá miestnosť zažiari novotou.

Vinylové tapety

Či už si zvolíte vinylové tapety alebo textilné tapety na stenu, alebo ostanete pri klasických papierových, vždy máte na výber širokú škálu vzorov a farieb. Okrem hladkých sú k dispozícii aj plastické tapety, ktoré spolu s osvetlením dokážu vytvoriť nezabudnuteľný dojem. Nové tapety na stenu vdýchnu novú tvár vášmu bývaniu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.