Sklenené sprchové kúty

Pre mnoho rodín je bývanie v paneláku jediným dostupným riešením ich bytovej otázky. Preto sa snažia unifikovaný vzhľad všetkých panelových bytov zmeniť a vytvoriť tak jedinečné prostredie svojho domova a vylepšiť si svoje bývanie s ohľadom na svoje finančné možnosti. Jednou z miestností, ktorá dovoľuje popustiť uzdu svojej fantázii, je kúpelňa. Aké sú súčasné moderné trendy?


Štandardná výbava, teda smaltované umývadlo a plechová vaňa, nie každému vyhovuje. Vaňa zaberá v malej kúpeľni veľa miesta a kúpanie spotrebuje veľa drahej teplej vody. Preto je stále viac bytových kúpeľní prerábaných tak, že vaňu nahradí sprchovací kút.

Bežné typy sprchových kútov

Vymeniť plechovú vaňu za plechovú vaničku sprchovacieho kútu s plastovými dvierkami asi nebude snom pani domu. Jedná sa síce o ekonomické riešenie, ale dnes si môžete dovoliť viac. Tak, aby používanie kúpelne, ale aj jej udržiavanie v čistote bolo jednoduché a príjemné.

Sprchové kúty na mieru

Pri prestavbe panelákovej kúpeľne na moderné miesto pre hygienu využite tradičné materiály v kvalitnom spracovaní. Jednou z možností sú sprchové kúty bez vaničky vyhotovené na mieru. Spoločnosť VV SKLO z vyrobených tvrdených sklenených tabulí, skombinovaných s oceľovým kovaním, vyrába jedinečné sprchové kúty. Nie len, že takáto kúpeľňa skvele vyzerá, ale použité materiály sa ľahko udržiavajú a majú dlhú životnosť. Takže sa nemusíte báť, ako pri lacných materiáloch z hobbymarketov, že po pár rokoch používania budete musieť sprchový kút vymeniť.

Sprchový kút

Sprchový kút

Podľa priestorových možností vašej kúpeľne zvoľte sprchový kút s dvierkami posuvnými alebo otočne otváracími. Kvalitné kovanie z ušľachtilej ocele odoláva pôsobeniu vody a tvrdené sklo dvierok je pevné a bezpečné. V kombinácii s kvalitnou dlažbou i obkladačkami a pákovými batériami tak docielite úsporné a komfortné sprchovanie. Osobnú hygienu tej najvyššej kvality si môžete dopriať aj v bežnej panelákovej kúpeľni. Stačí si vybrať sprchové kúty osvedčených dodávateľov. Ušetríte tak nie len čas, ale najmä peniaze.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.