Šesť prípadov kedy sa oplatí ísť do kúpy terasového ohrievača

Posedenia pod prístreškami a pergolami nepatria už len letu.

Technológie sa vyvíjajú, spotreba spotrebičov klesá a cena plynu (našťastie) zatiaľ nestúpa. Tu vymenúvame 6 prípadov kedy sa oplatí kúpiť si terasový ohrievač.

  1. Keď si chcete posedieť na záhrade aj po ochladení. Ako už bolo povedané, jeseň či dokonca zima už nemusia znamenať fyzickú nepohodu. Sálač sa dá zohnať už pod dvesto eur. Ak organizujete záhradnú párty s priateľmi, mierne ochladenie vás určite nezaskočí a ešte zaujmete spoločnosť. Ohrievač na terase zaručene predlžuje „letnú“ vonkajšiu sezónu.
  2. Na chalupe. Keď idete na chalupu, nechcete sedieť len vnútri… Uprostred prírody sa posedenie vonku vyslovene žiada. Ak je na vás pálenie vatier príliš zálesácke, nastupujú moderné prostriedky.
  3. Zimná svadba má svoje čaro. Iste, väčšina ľudí sa oddáva v lete či ešte na jar. No kto bol na zimnej svadbe, vám určite potvrdí, že tu mohla byť zázračná atmosféra, obzvlášť ak sa zima vydarí a je ozajstná (nielen taká plačkanica). A potom, v určité dátumy v lete bývajú termíny plné… Skrátka a dobre, vykúrený svadobný stan v zimnom období dnes už nie je tabu.
  4. Ak vlastníte reštauráciu, kaviareň či pohostinstvo. Asi najtypickejší príklad použitia terasových ohrievačov. V podstate to videl už každý – a majiteľovi prevádzky sa náklady môžu rýchlo vrátiť, ak mu teplá terasa zabezpečí plný podnik zákazníkov. Jediný problém je vyriešiť únik tepla, keďže v reštauračných podnikoch sa viac chodí hore dole cez dvere.
  5. 5512_trendstyle_2

  6. Počas letných nocí. Ochladenie môže prísť aj počas inak horúcich letných nocí. Počasie je ako sínusoida. Neznamená to však, že by ste mali ostať zaskočení. Skrátka si pomôžete elektrotechnikou – pohľad na hviezdne nebo stojí za to.
  7. Ako núdzové riešenie v iných prípadoch. Sem-tam sa môže stať, že nemáte originálny ohrievač, ktorý má svoje „použitie“ v názve. Napríklad sa má jednu noc ochladiť a vy sa bojíte o svoju flóru vo vestibule či v skleníku. Rovnako môže poslúžiť ako núdzový ohrievač aj do domu – ak je prenosný a má výmenné palivo, poprípade elektrickú šnúru.


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.