Príjemná klimatizácia

So svojimi susedmi sa pravidelne stretávame pri káve, niečom dobrom pod zub a pri tom preberieme, čo je nového. No posledný týždeň sme sa vždy stretávali u nás. Dôvodom bola naša nová klimatizácia Daikin Emura, vďaka ktorej aj v tých najväčších horúčavách bolo u nás príjemne. Až tak, že sa hosťom nechcelo domov.

Klimatizáciu si vždy všimnete. Najmä dodatočne namontovanú. Jednoducho tam tak nejak „trčí“. No nie naša klimatizačná jednotka Daikin. To je štýlové zariadenie, navrhnuté v Európe a svojím designom pasuje do nášho bytu. Okrem toho, že dobre vyzerá, tak aj dobre funguje. V miestnosti s Daikin Emura sa nebojíme prievanu. Inovatívne funkcie tejto klimatizácie zabezpečia napríklad fúkanie vzduchu tam, kde nie sú žiadne osoby. A keď sa v miestnosti nikto nenachádza, automaticky sa prepne na najúspornejší spôsob prevádzky. Veď nie nadarmo získala táto klimatizácia energetické hodnotenie A+++. S Daikin sa nemusím báť vysokých účtov za elektrinu.

Design your comfort_silver

Priateľom sa páčila nehlučná prevádzka aj možnosti ovládania. Diaľkový ovládač je samozrejmosťou, ale túto klimatizáciu vieme pripojiť na domáci rozvod LAN a ovládať ju napríklad smartfónom. Keď sa budeme vracať z víkendu u svokrovcov, kde tiež občas býva „dusno“, nezaskočí ma náhla zmena počasia, cestou si klímu zapnem a prídem do príjemne vychladenej obývačky.

To, že klimatizácia vie aj zakúriť, to je príjemný bonus pre prvé jesenné dni, keď ešte nefunguje ústredné kúrenie. Oveľa viacej ma teší vstavaný filter vzduchu v klimatizácii. Zachytí všetok prach a rozkladá pachy vo vzduchu. To pre nás znamená čistú a zdravú domácnosť.

Keď som sa priateľom pochválil, že táto skvelá klimatizácia tiež získala od medzinárodnej poroty Reddot design award 2014 ocenenie, stala sa hviezdou nášho stretnutia. Manželkin skvelý tvarohový koláč to úplne zatienilo. Ale bola rada spolu so mnou, že sa susedom u nás tak páčilo. Aj vďaka novej klimatizácii.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  ,

Jeden komentár k Príjemná klimatizácia

  • Dominika  píše:

    Divím sa že slovensko je ešte stále také ,,zaostalé,, a že iba minimum domácnosti má nainštalovanú klimatizíciu, ved stačí skočiť hocikde do zahraničia a tam je vidno na úplne každom byte alebo dome nainštalovanú klimatizíciu.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.