Ani v byte nemusí byť horúco

Ešte nedávno sme riešili, ako v byte nezmrznúť a stačilo pár horúcich dní, aby nás začal trápiť iný problém. Ako udržať v domácnosti prijateľnú teplotu, keď je vonku horúco a vetrať sa nedá. Riešenie je prekvapivo jednoduché, volá sa mobilná klimatizácia.

Mobilná klimatizačná jednotka vám dovolí ochladiť ktorúkoľvek miestnosť vášho bytu, ale aj chalupy či víkendovej chaty, bez toho, že by ste museli na vonkajšiu stenu montovať nevzhľadnú strojovňu a prebúravať stenu dovnútra. Postavíte ju do miestnosti, zapojíte do elektrickej zásuvky a nastavíte požadovanú teplotu. O chvíľu si vychutnávate príjemný chládok, hoci za oknom slnko pečie ako v Afrike.

Mobilná klimatizácia MKT 251 je vybavená kolieskami, vďaka ktorým 33 kg vážaicu klimatizáciu ľahko presuniete v rámci bytu na určené miesto. Keďže výfuková trubica na horúci vzduch o priemere 125 mm má dĺžku 1,5 metra, musíte vybrať miesto v blízkosti okna. Aby ste ale otvoreným oknom nepúšťali do práve vychladeného bytu teplý vzduch z vonka, hadica je vybavená držiakom do privretého okna a tiež je ku klimatizácii dodávaná zarážka, ktorá vaše okno udrží v privretej polohe.

Mobilna-klimatizacia-MKT-250-161

Výhodou MKT-251 je veľmi nízka hlučnosť v porovnaní s ostatnými mobilnými klimatizáciami, takže vás pri svojej prevádzke nebude rušiť. Navyše ju môžete nastavovať diaľkovým ovládačom a navoliť si tri stupne výkonu ventilátora. Displej na jednotke ukazuje okrem teploty aj presný čas. Odvod kondenzátu vlhkosti zo vzduchu je automatický, nemusíte sa o nič starať.

Rozmery zariadenia sú 770/435/430 mm (výška, šírka, hĺbka) a pripája sa na bežný elektrický rozvod 220V. Príkon zariadenia je 0,99 kW a za hodinu dokáže ochladiť až 320 m3 vzduchu. Táto mobilná klimatizácia je vhodná do bytov alebo menších domov a vďaka jej mobilite ju môžete vziať aj na víkendovú chalupu, kde si tiež užijete oddych v príjemnej pohode.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.