Požičiavať si auto je výhodné

Keď sa pozriete z okna svojho bytu, uvidíte veľa áut na parkovisku pred panelákom. Mnoho z nich sa cez týždeň takmer ani nepohne, len stoja na parkovisku. Pripravené pre prípad, že ich majiteľ bude niekedy potrebovať niekam s ním ísť. Napadlo vás niekedy, koľko peňazí takto stojí bez úžitku?


Niektorí ľudia využívajú svoje auto každý deň, ale mnohí len sporadicky alebo len cez víkendy. Hlavne veľké mestá sú vždy preplnené autami, ktoré len stoja na parkoviskách, pretože odísť z parkoviska znamená, že možno inde nebudete môcť zaparkovať a do budovy, kde máte namierené, budete musieť ísť pešo alebo pomocou MHD ďalej, ako ste to mali z pôvodného stanoviska svojho automobilu.

Riešením tohto problému pre vás sú služby, aké ponúka napríklad autopožičovňa Košice pre svojich klientov. Zapožičanie automobilu na jeden deň alebo na niekoľko dní. Môžete používať auto na jazdy za zákazníkmi po meste, na služobnú cestu za obchodnými partnermi alebo aj na cestu na dovolenku s rodinou. Prevezmete si auto vždy s plnou nádržou a môžete jazdiť po celej Európskej únii. Rezerváciu auta zvládnete do dvoch minút.

Požičovňa áut Košice ponúka požičanie malých áut aj väčších, vždy nových a pripravených na vašu jazdu. Keď si spočítate náklady na auto, vrátane poistení, parkovacích poplatkov či pravidelného servisu, zistíte, že ak jazdíte menej často, je cena za požičané auto výhodnejšia, ako auto vlastniť. Lebo aj keď stojí na parkovisku, auto stráca na hodnote.

Dlhodobé požičiavanie auta prináša výhodu zníženej ceny pre verných zákazníkov. Vyskúšajte a uvidíte, že autopožičovňa je výhodným riešením problémov vašej dopravy a že sa finančne oplatí lepšie, ako auto vlastniť. Navyše vždy môžete použiť taký automobil, aký práve potrebujete.

Autopožičovňa Košice ponúka svoje služby nie len firmám a organizáciám, ale aj súkromným osobám. Na jazdy po meste aj mimo neho. Na pracovné cesty aj na cesty za oddychom a dobrodružstvom.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.