Darčeky pre fanúšikov Harryho Pottera a ďalšie unikátne kúsky Dedoles

Dedoles, eshop, ktorý vykročil ekologickou cestou, vo svojom širokom portfóliu ponúka kreatívne a originálne kúsky – doplnky aj oblečenie, ktoré sú vyrábané v súlade s prírodou. Už viac nemusíte premýšľať o tom, či dáte prednosť svojmu vkusu alebo svedomiu, pretože Dedoles to vyriešil za vás. Darujte svojmu blízkemu zaujímavý darček, ktorý mu vykúzli úsmev na tvári. Ak máte v okolí fanúšikov Harryho Pottera, darujte im jedinečný doplnok a ukážte im, ako dobre ich poznáte.

Náhrdelník Harry Potter

Medzi náhrdelníkmi nájdete skutočné unikátne kúsky – časovrat, pomocou ktorého Harry cestoval v čase, triediaci klobúk, ktorý zaradzoval prváčikov do fakúlt, Voldemortov prútik, Erb Harryho fakulty Chrabromilu či strieborný náhrdelník s Hrdozobcom, ktorému Harry a jeho priatelia zachránili život.

Prívesky, náramky a ďalšie kúsky

Vyberať si môžete aj z pier, ktoré akiste potešia každého študenta, z originálnych príveskov darov smrti či zlatej strely. V ponuke nájdete aj hodinky ozdobené škriatkom Dobbym, ktorého Harry oslobodil z otroctva, náušnice so symbolom darov smrti či kľúčenku s Harryho sovou Hedwigou.

Okrem Harry Potter kúskov vám eshop ponúka aj trendy oblečenie a zaujímavé doplnky:

· Veselé ponožky pre kreatívne typy

Žiarivé farby, jedinečné vzory, kreatívne dizajny, to všetko vám ponúkajú veselé ponožky Dedoles. Ponožky, s ktorými zaručene nikoho na neunudíte. Každá je iná, no spolu tvoria perfektný pár. Ponožky s rôznymi motívmi – so zvieratkami, s alkoholickými nápojmi, knihami, kvetmi čakajú len vás. Obdarujte svojho blízkeho veselými ponožkami a vyčarte mu úsmev na tvári.

· Originálny doplnok pre jedinečnú ženu

Počuli ste už o dámskych kabelkách Dedoles? Krásny a originálny vzor, ktorý zaručene poteší každú ženu. Kabelky sú navyše vyrábané z druhotných materiálov a PET fliaš a sú recyklovateľné. Kúpte spolu s kabelkou aj praktickú dámsku peňaženku a potešte svoju drahú polovičku.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.