Mimoriadne vydarené netradičné detské izby pre dievčatá aj chlapcov. Načerpajte inšpiráciu!

Budete zariaďovať prvú poriadnu detskú izba pre svoju ratolesť a chcete, aby bola dokonalá a vašej dcérke alebo synovi vykúzlila iskričky v očiach zakaždým, keď sa ráno prebudí do nového dňa? Mnohým z nás príde, že sú dnešné deti ďaleko živšie, doslova hyperaktívne, a ak máte doma aj vy neposedného nezbedníka, potom je potrebné si nechať pri zariaďovaní novej izby o to viac záležať. Ak chcete, aby sa vo svojej izbičke dieťa vyhralo samo, bez toho aby ste pri tom museli asistovať, a teda sme mali aj čas pre seba, pre domáce práce a pod . . Potom pre vás máme niekoľko tipov na vydarené, hravé, veselé a kvalitné detské izby z masívu od dánskeho výrobcu, v ktorých je stále, čo robiť.


Nábytok je z kvalitného dreva borovice v snehovo bielej farbe, ktorá je aktuálne veľmi trendy.To, čo je na všetkých kolekciách, o ktorých sa dnes zmienime, to zaujímavé, sú najmä doplnky a dekorácia do detskej izby z masívu a látok. Práve tieto prvky dodávajú nábytku a celému výslednému celku ten správny šmrnc.

Detská izba Butterfly pre dievča

Začnime od dievčatiek, ktoré sú síce nežného pohlavia, ale aj tie potrebujú mať svoj ​​priestor, v ktorom môžu vyvádzať. Ideálne možnosti im ponúkajú nové kolekcie detského nábytku Butterfly. Jedná sa o detské izby pre dievčatá, ktoré môžu mať hneď niekoľko podôb vďaka hracích prvkom, dekoráciám a doplnkom. Základom zostavy je posteľ z masívu, ktorá môže byť poschodová, s prístelkou, šmykľavkou, vežou, domčekom alebo baldachýnom. K tomu možno zaobstarať komody, šatníkové skriňe, regály a police. Dekorácie a doplnky sú ladené do veselých farieb, ako je ružová, červená, modrá, zelená alebo žltá. Motívom sú motýle a kvetinky. Biely nábytok je teda možné oživiť napríklad dekoračnými vankúšikmi, sedáky na stoličky, vreckami či sedacími vaky.

Konkrétne prevedenie záleží na vašom osobitom štýle. Izbička sa hodí pre najmenšie dievčatká, malé slečny i študentky.
izba1

izba2

izba3

Detská izba Fairytale pre dievča

Ak máte doma dievčatko, ktoré túži byť princeznou, potom jej určite splníte sen detskou izbou z kolekcie Fairytale. Tá je totiž ako stvorená presne pre ňu. Princeznovská posteľ s baldachýnom alebo poschodová posteľ s vežou, kde princezny často spávali, je zaručene to pravé. Biely nábytok v kombinácii so svetlo ružovou farbou pôsobí veľmi nežne a zavedie vašu dcérku do rozprávkového sveta. Dekorácie sú ladené práve do ružovej farby, ktorá s týmto štýlom najlepšie korešponduje. Opäť môžete kúpiť kompletné vybavenie do celej miestnosti, od postele z masívu, šatníkové skrine, písacieho stola, až po komody, regály, police a ďalšie, vrátane štýlových dekorácií.

izba4

izba5

Detská izba Cowboy pre chlapca

Aj pre chlapčekov pripravil dánsky výrobca úžasné a netradičné detské izby z masivu pre chlapcov, pri ktorých výrobe sa inšpiroval tým, čo majú malí nezbedníci zaručene radi. Snáď každý malý chlapec si hrá na kovboja, čo sa s pištolami za opaskom snaží dopadnúť banditov. Vďaka kolekcii detskej izby Cowboy môžete vytvoriť aj vy vášmu synovi izbičku vo western štýle. Nábytok z masívnej borovice je opäť ladený do neutrálneho bieleho odtieňa a dekorácie potom prevažne do čiernej, šedej a hnedej, samozrejme s tými patričnými motívmi divokého západu. Nábytok i doplnky možno kúpiť ľubovoľne podľa potreby.
izba6

Detská izba Aeroplane pre chlapcov

Ďalšou veľmi podarenou detskou izbou je tá s motívom lietadiel. Detská izba Aeroplane je ideálna pre malých pilotov a s možnosťou na zostavenie je hneď celá rada. Aj v tomto prípade sa fantázii medze nekladú. A o to výrobcovi presne ide. Tá istá detská izba môže totiž vždy vyzerať úplne inak. Je variabilná, pretože sa hodí pre všetky vekové kategórie – predškoláka, školáka aj študenta. Napríklad vyvýšenú posteľ so šmykľavkou a vežou možno v neskoršom veku dieťaťa demontovať na klasické lôžko pre študenta. Aj u tejto kolekcie máte široký výber pekných dekorácií ladených do odtieňov modrej a červenej farby.

izba7

Ako sa páčia tieto detské izbičky vám? Ak niektorým natoľko, že by ste ho chceli zaobstarať svojmu dieťaťu, potom neváhajte navštíviť internetový obchod www.nabytok-aldo.sk, ktorý je výhradným predajcom týchto kolekcií renomovaného dánskeho výrobcu. A čo naviac? Kolekcie sú tiež veľmi vhodným riešením pre súrodencov, babu aj chalana, pretože nábytok môžu mať jednotný, s tým, že zmeníte iba dekorácie a doplnky.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.