Luxusné spanie bez tiaže

Výdatný spánok potrebuje každý z nás – ten, kto počas dňa pracuje, športuje, cestuje, aj ten, kto chodí po obchodoch, galériách, na prechádzky alebo si len doma číta. Všetci sa potrebujeme poriadne vyspať, oddýchnuť a nabrať silu na druhý deň. To, ako sa vyspíme, zásadne ovplyvňuje nielen prostredie, v ktorom spíme (teplota vzduchu, vlhkosť, ticho, tma), ale aj vhodnosť a kvalita matraca. Nie je totiž matrac ako matrac.

Young woman sleeping on white bed

Vsaďte na kvalitu

Správne vybratý matrac má skutočne obrovský vplyv na kvalitu spánku. Môžete si kúpiť lacný matrac od neznámeho výrobcu, a možno sa vám na ňom bude spať dobre. Avšak počítajte s tým, že len prvých pár mesiacov alebo maximálne jeden rok. Potom ho môžete vyhodiť a kúpiť nový. Jeho nízka cena sa zákonite musí odraziť predovšetkým na kvalite materiálu.

Oveľa istejšie je zaobstarať si matrac so stabilnou konštrukciou, z certifikovaných materiálov, ktoré prešli náročnými testami a kontrolami, ideálne od výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami. Aj keď bude stáť trochu viac, než ste si snáď pôvodne predstavovali, luxusný spánok stojí za to.

Matrace Curem – záruka zdravého spánku

Pre naozaj komfortný spánok a odpočinok odborníci odporúčajú luxusné matrace Curem. Spĺňajú všetky vyššie uvedené predpoklady, a dokonca ponúkajú niečo naviac. Sú vyrobené zo špeciálnej lenivej peny CuremfoamTM rôznej tuhosti, ktorá poskytuje vysokú stabilitu chrbtice pri všetkých polohách spánku – na chrbte, na boku aj na bruchu. Ideálne rozloží váhu vášho tela, čím minimalizuje časté obracanie, ktoré je príčinou častého nočného budenia. Budete spať veľmi pokojným spánkom.

Najvyšší model luxusnej rady Curem C 5000 EGO

Najvyšší model luxusnej rady Curem C 5000 EGO

Vďaka skvelým ortopedickým vlastnostiam pomôžu zmierniť bolesti pohybového aparátu, predovšetkým chrbta a kĺbov. Luxusné matrace Curem sú vyrábané špeciálnou technológiou nástreku vysokoobjemovej peny CuremfoamTM, ktorá vás jemne objíme, a po zahriatí uvedie do veľmi príjemného stavu „beztiaže“.

Kto neverí, nech tam beží…

Zdá sa vám to nemožné? Navštívte niektorú zo špecializovaných predajní po celej Českej a Slovenskej republike, a vyskúšajte ho. Ľahnite si na viac modelov, skúste lacnejšie aj drahšie modely, a presvedčíte sa, že luxusné spanie bez tiaže na matracoch Curem je skutočne jedinečné.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.