Ako sa vyspať zdravo

Ako sa vyspať zdravo a dobre? To je otázka, na ktorú hľadá odpoveď mnoho ľudí. Odpočinok po práci potrebujeme, keď v práci robíme manuálne, ale aj vtedy, keď je hlavnou náplňou našej práce sedenie v kancelárii. Dobre odpočinúť si potrebuje aj mamička na materskej, dobre sa vyspať potrebuje aj študent pred skúškou. A takisto aj dôchodca, hoci si často môžeme myslieť, že ten má „fajront“ už keď vstane. Ako teda na zdravý spánok?


Okrem ticha a kľudu potrebujeme pre spánok aj posteľ. Pokiaľ možno dobrú posteľ. Poviete si, že to je predsa samozrejmá vec. Ale nie je. Veľa ľudí doma spí na starej posteli, ktorú majú už od svojich mladých liet. Čo by nebol ten hlavný problém. Problémom starých postelí býva, že majú preležané matrace. Najmä manželské postele, kupované pred dlhými rokmi, mali len molitanové matrace a pod nimi úložné priestory. Tie sa postupom rokov zaplnili a molitan vyležal pod ťarchou našich tiel a spania v tej istej polohe.

Nemusíte omdlievať pri predstave sťahovania starej manželskej postele po schodoch paneláku von a novej do bytu. Veľa druhov aj starších postelí môžete vynoviť tak, že vyhodíte staré a kúpite nové matrace v rozmeroch podľa postele, na ktorej spíte a typu podľa váhy svojho tela. Na výber sú tiež rôzne výšky matracov.

matrac

Aby vám ale nový matrac dobre slúžil, mali by ste vymeniť aj lamelový rošt pod ním. Vedeli ste, že sa okrem pevných a polohovateľných roštov vyrábajú aj výklopné lamelové rošty? Vôbec sa tak pri obnove svojich obľúbených postelí nemusíte vzdať svojich odkladacích priestorov v posteli.

Nezabudnite, že nie každý rošt správne pracuje s každým matracom. Preto pri výbere správneho rozmeru matraca a roštu pre vašu posteľ sa poraďte s predajcom aj o správnej kombinácie matraca a roštu. Aby spánok bol naozaj oddychom pre vaše telo a aby ste ráno vstávali svieži a plný síl do nového dňa.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.