Knižný veľtrh

Hoci mesiacom knihy vždy bol marec, čitatelia aj autori kníh a najmä predajcovia literatúry majú sviatok práve teraz. V bratislavskej Inchebe prebieha od 14. do 17. novembra 2013 knižný veľtrh.


Priamo na výstave si môžete prezrieť novinky, pripravované na Vianočný trh, stretnúť autorov alebo zúčastniť sa besedy. A nakúpiť darčeky pre seba alebo svojich blízkych, ak je kniha aj ich priateľom.

Odborníci na technológie vám priamo na výstave ukážu, ako si do svojich tabletov alebo smartfónov inštalovať aplikácie pre čítanie elektronických kníh a knihy si stiahnuť. Môžete ich mať priamo vo svojom zariadení alebo si vytvoriť svoju virtuálnu knižnicu, dostupnú kdekoľvek s pokrytím internetu. Čítať tak môžete odbornú literatúru aj beletriu kdekoľvek, napríklad v MHD alebo vlaku. Alebo v čakárni u lekára.

A ak náhodou veľtrh nestihnete, vždy máte možnosť si knihy vybrať a objednať v internetovom kníkupectve.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.