Dôvody, prečo ľudia milujú iPhony

Aj vy ste sa už stretli s pozitívnymi recenziami a komentármi na iPhony? Väčšina ľudí, ktorá iPhone vyskúša, by ho za Android nikdy nevymenila. Prečítajte si argumenty.

Ovládanie už nemôže jednoduchšie

iPhone je zhotovený tak, že sa ho bez akýchkoľvek ťažkostí naučíte ovládať do niekoľkých minút. Nech by ste v telefóne zablúdili hocikam, stlačíte hlavné tlačidlo a ste naspäť na hlavnej ploche. Aj androidové telefóny ovládanie zjednodušujú, stále však nedosiahli iOS úroveň. Pri iPhone tiež nemusíte riešiť to, koľko máte otvorených aplikácií.

Batéria vám vydrží dlhšie

Apple si dá záležať na životnosti a výdrži batérii. Tie staršie modely sú možno o niečo problematickejšie, novšie sa však vyznačujú dlhou výdržou a vysokou kvalitou. Software neaktualizuje aplikácie vtedy, keď máte telefón zablokovaný a displej vám nesvieti. Nespotrebuje tedažiadnu baterku zatiaľ, čo ho máte bezpečne odložený vo vrecku alebo v kabelke. Zvláda tiež lepšie energetický manažment aplikácií.

Servis od Apple Store sa nedá porovnať takmer s ničím

Mnoho zákazníkov ocení servis a služby. Prístup predajcov v Apple obchodoch si ľudia nevedia vynachváliť. Personál sa s práva k zákazníkom prívetivo a pomôže vám vyriešiť kdejaké problémy.

Dizajn, ktorý sa jednoducho hodí ku každému

Apple je jednou zo značiek, ktorá si o vzhľad produktov ozaj zaujíma a kladie ho na popredné miesta. Či už ide o mobilné telefóny, počítače alebo tablety, nenájde sa medzi nimi model, ktorý by vám nepadol do oka. Mnohí výrobcovia sa Apple po mnohých stránkach snažia napodobniť. Niektorí menej úspešne, iní neúspešne. Zatiaľ však nie je nad originál.

Pokiaľ máte problémy s telefónom, navštívte opravovňu mobilov v Bratislave. Servis iDoctor sa postará
a o vaše problémy. K dispozícii má aj náhradné diely pre mobily, ktoré sú vždy skladom.

Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.