Aký nábytok zvoliť do spálne

Keď zariaďujete svoj byt, patrí otázka z nadpisu článku k najdôležitejším zo všetkých. Kým pred starým televízorom budete sedieť pár dní na skladacej stoličke a nič sa nestane, ak sa riadne nevyspíte, nebude za nič stáť ani váš výkon v práci ani vaše nadšenie pri zariaďovaní domácnosti. Správny spánok a dobrý odpočinok je dôležitý pre každého z nás a preto nemôžeme zariadenie spálne vôbec podceniť.

Čo však robiť, ak celkom presne viete, akú spálňu chcete, aká sa vám do izby zmestí, ale musíte čakať na jej zhotovenie a doručenie? Spať na zemi určite nebudete a ani po hoteloch to nie je dobrý nápad. Keď je súčasťou vášho bytu aj detská izba, skúste na to ísť „od lesa“ a zariadiť najprv túto ako prvú.

Zaujímavým riešením sú rozkladacie postele s úložným priestorom. Za normálnych okolností sú určené pre odpočinok jedného človeka, ale po vysunutí ďalšieho spacieho miesta sa na takejto posteli vyspia aj dvaja ľudia. A stále má takýto nábytok aj priestor na uloženie vecí, ktoré nepoužívame každý deň. Napríklad paplóna a vankúša pre druhé lôžko.

Kým vám dovezú vašu vysnívanú spálňu, vyspíte sa dobre na takejto posteli a neskôr z nej bude opäť len samostatná posteľ pre vášho potomka. Výhodou postele s prístelkou do budúcnosti je fakt, že ak vás prekvapí návšteva príbuzných pri akejkoľvek rodinnej udalosti, vždy máte nejaké miesto, kde sa môžu vyspať bez toho, že by ste sa museli traja tlačiť v jednej posteli.

pristelka

Vhodným doplnkom postelí sú biele komody. Nezmestí sa síce do nich toľko vecí, ako do veľkej šatníkovej skrine, ale máte si kde uložiť nevyhnutné veci v prvých týždňoch bývania a po kompletnom zariadení bytu nábytkom ostanú komody ozdobným prvkom vašej izby s praktickou funkciou uloženia drobností každodenného použitia.

Ako vidíte, zariadiť byt môžete aj postupne a bez toho, že by ste museli improvizovať. Stačí si správne vybrať s ohľadom na budúcnosť.Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.