Chráňte sa pred slnkom, používajte žalúzie

V súčasnosti sa zamýšľame či sú vhodnejšie vnútorné alebo vonkajšie žalúzie. Na trhu dnes nájdete veľké množstvo tieniacej techniky a pri rozhodovaní o tej správnej je potrebné si uvedomiť niekoľko kritérií ako materiál, farba či typ žalúzií. Tieniacu techniku nájdete aj na www.zatienime.sk, kde máme v ponuke rolety, markízy, vnútorné či vonkajšie žalúzie.

Vonkajšie žalúzie sa odlišujú v niekoľkých prvkoch od vnútorných žalúzií. Pri vnútorných žalúziách nie sú potrebné špeciálne zásahy do okna a preto si ich dokážete namontovať aj sami doma. V dnešnej dobe existujú rôzne farby, tvary či rozmery vnútorných žalúzií, ktoré môžete zladiť so svojím interiérom. V ponuke máme horizontálne, vertikálne aj drevené interiérové žalúzie v rôznych farbách. Vonkajšie žalúzie obmedzujú prehrievanie interiéru a umožňujú prispôsobiť prenikanie svetla do miestnosti podľa vašich kritérií. Na www.zatienime.sk nájdete vonkajšie žalúzie rôznych druhov, pričom si môžete zvoliť elektronické alebo manuálne ovládanie.

Popri predaji poskytujeme aj poradenstvo, montáž a servis tieniacej techniky. Neváhajte si teda vybrať tie vaše žalúzie z našej pestrej ponuky.

 


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.