Ako vybaviť balkón v paneláku

Bývate v paneláku a máte malý balkón? Neviete čo s ním? Poradíme vám, ako si ho zariadiť, aby vyzeral útulne. Každý má rád niečo iné, preto je dôležité, zamerať sa v prvom rade na seba. Máte radi kvety? Určite nebude problém dostať ich na balkón. Ak máte radi letné posedenie vonku, môžete ho mať na svojom balkóne. Bude síce maličké, ale aj to postačí, aby ste vyšli na chvíľu na vzduch. Z malého panelákového balkóna si môžete tiež urobiť relaxačné miesto. Tu potom budete chodiť odpočívať a čerpať novú energiu.

Útulná miestnosť na odpočinok

Ak radi relaxujete, určite budete radi za nové miesto, kde si môžete dopriať svoj odpočinok. Ak máte balkón, ktorý možno zatvoriť pomocou skiel a uchrániť ho tak pred dažďom, kúpte si koberček. S koberčekom môžete na balkóne tráviť čas aj v zime. Ďalej si tu kúpte malé, ale pohodlné kreslo. Do neho si môžete dať aj vankúšik, vďaka ktorému budete mať ešte väčšie pohodlie. Následne si tu môžete postaviť malý, ale jednoduchý stolík, na ktorý si odložíte kafe či iné pitie a desiatu. Balkón si dozdobte rôznymi dekoráciami podľa vášho vkusu.

Máte doma zajačika?

Pokiaľ máte králika ako domáceho maznáčika, urobte radosť aj jemu. Balkón zospodu utesnite doskami či niečím iným, aby domáce zvieratká nemohli vypadnúť von. Naneste určitú vrstvu hliny a zasaďte trávu. Akonáhle vám tráva vyrastie, nemusíte sa o ňu starať. Postarajú sa o ňu vaše králiky. Môžete im tam tiež pridať nejakú hračku, aby sa nenudili.

Záhrada na balkóne

Milovníci kvetín určite uznajú, že na balkón skrátka rastliny patria. Zasaďte si tu preto kvety, ktoré sa páči práve vám. Koniec koncov je to váš balkón a vy tu budete tráviť váš čas. Môžete si tu na jar zasadiť pokojne aj nejakú zeleninu. Napríklad paradajky a papriky. Určite budete radi, až si na konci leta budete môcť doniesť domáce paradajky priamo z balkóna.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.