Zväčšite opticky svoje bývanie

Tipov, ako zväčšiť opticky svoj malý byt nie je nikdy dosť. Každý by chcel žiť vo veľkých bytoch. Nie vždy je táto možnosť na dosah rúk. Pokiaľ ste si zaobstarali malý byt a máte pocit, že sa vám opticky do neho nič nevlezie, snažte sa ho aspoň po tejto stránke zväčšiť. Trikov a tipov, ako to dosiahnuť je niekoľko. Stačí sa len zamerať na úplné základy a razom uvidíte, že je váš byt po optickej stránke oveľa väčší. Pevne veríme, že si to nevšimnete iba vy, ale aj vaši priatelia a rodina. Chcete poznať recept na to, ako opticky zväčšiť byt? Poďme sa naň pozrieť.

Zväčšujeme opticky malý byt

Prvým dôležitým bodom je upratovanie. Upratovanie by malo byť skrátka na prvom mieste. Pokiaľ necháte svoje veci na zemi alebo na stoličkách, poprípade na inom kuse nábytku, budete si pripadať, že je váš byt o dosť menší. Je to pochopiteľné, cez pohodené veci neuvidíte, aký je v skutočnosti váš byt veľký. Vďaka dôkladnému upratovaniu sa váš byt opticky zväčší. Na veci využívajte úložné priestory a skrine. Byt sa dá vybaviť tak, že si môžete úložné priestory poskladať na seba. Skriňa sa dá zaobstarať vo verzii multifunkčného nábytku. Okrem skrine vám tento kus nábytku ponúkne aj posteľ.

To je jeden z ďalších tipov, ako byt opticky zväčšiť. Zamerajte sa na multifunkčný nábytok. Neviete, čo si máte pod týmto pojmom predstaviť? Multifunkčný nábytok je taký nábytok, ktorý sa dá napríklad zložiť alebo využiť ako iný kus nábytku. Pre príklad uvedieme skriňu, ktorá môže mať v sebe zabudovanú aj posteľ. Cez noc vytiahnete zo skrine behom pár sekúnd posteľ a cez deň využívate tento kus nábytku ako šatníkovú skriňu. To platí aj o stole, ktorý sa dá poskladať alebo zložiť podľa toho, koľko vás bude v danej chvíli jesť. Je dôležité sa zamerať na tieto body. Jedine tak docielite to, čo chcete.

Osvetlenie je základom optického zväčšovania

Máte záujem niečo opticky zväčšiť? Potom je správnou voľbou vybrať kvalitné osvetlenie. Netvrdíme vám, aby ste to s osvetlením preháňali. Nič sa nemá preháňať a okrem iného v jednoduchosti je krása. Kvalitné osvetlenie sa vám však na druhú stranu postará o to, že sa váš byt opticky zväčší. O to viac získa osvetlenie úspech, ak budete voliť svetlé farby. Skúste sa zamerať napríklad na bielu farbu. Pokiaľ túžite po zmene a biela farba sa vám už príliš nepáči, potom voľte svetlé farby. Medzi ne môže patriť jemne žltá, oranžová alebo modrá farba.

Naozaj voľte svetlé odtiene. Jedine tak získate opticky väčší priestor. Posledným tipom na optické zväčšenie sú zrkadlá. Zrkadlo však dodá miestnostiam nielen väčší priestor po optickej stránke, ale aj otvorenosť. Inými slovami ľahko uvidíte z jednej miestnosti na druhú.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.