Vďaka kamarátovi sme si zaobstarali plastovú strešnú krytinu a neľutujeme

Dlho sme odkladali opravu strechy, ale keď nám cez ňu utekalo teplo a začalo nám do nej aj zatekať, chcelo to rýchle riešenie. Domov sme si pozvali môjho kamaráta, ktorý dlhé roky pracuje ako pokrývač. Dúfali sme, že nám poradí a zhodnotí, aké máme možnosti. A tak sa aj stalo.

Peňazí sme mali našetrených dosť, takže keď manželka zbadala na nete fotky krytiny z bridlice, okamžite sa jej zapáčila a mne tiež, horšie to ale bolo s cenou – tá bola aj tak vyššia než suma, čo sme boli ochotní investovať. Kamarát nás totiž informoval, v akých cenových reláciách sa taká strecha z bridlice pohybuje, a my sme boli nútení od tohto nápadu upustiť. Kamarát nás ale upokojoval a hľadali sme teda finančne prijateľnejšiu variantu, ale zase aby strecha niečo vydržala a zároveň aj nejako vyzerala, načo si kamarát spomenul na plastovú strešnú krytinu. Prekvapilo nás, že by sa krytina robila z plastu, veľmi sa nám to ani nepáčilo a neverili sme tomu, že takáto strecha bude kvalitná a nezávadná. Kamarát nám ale všetko vysvetlil, predložil výhody a odkázal nás na webové stránky, aby sme sme si to v pokoji sami naštudovali a zvážili.

strecha

Hneď na druhý deň sme sa rozhodli pre osobnú návštevu firmy, aby sme sme zistili, či tá plastová strešná krytina nebude len strata peňazí. Zavolali sme tam, a keď nám potom ukázali na vlastné oči niektoré ich realizácie, žena do mňa štuchla a povedala takmer zaujatím: „Pozri, to vyzerá presne ako tá drahá strecha z bridlice!“ A mala pravdu. V tú chvíľu sme vedeli, že sme si našli strechu pre nás ako stvorenú. Zamestnanec firmy nám potom spočítal finálnu čiastku a my ju odsúhlasili. Máme túto strechu síce iba chvíľu, len pár mesiacov, ale sme s ňou spokojní. Manželka sa stále nemôže vynadívať a je nadšená, že sme ušetrili za bridlicu a zaobstarali si umelú, ktorá ale vyzerá presne ako tá pravá.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.