Šikovný pomocník v záhrade a dielni

V každej domácnosti je potrebné občas niečo opraviť, pritiahnuť, natrieť a šikovný domáci majster z času na čas aj niečo vyrobí. Či je to stolček alebo polička pre manželku alebo drevená hračka pre deti. A pri tom všetkom sa bez náradia neobíde. Lenže kde všetko náradie v paneláku skladovať a kde s ním v paneláku všetky predmety vyrábať? A aké náradie je vlastne vhodné do bytovky pre občasné opravy a výrobu?

Vzhľadom na obmedzené priestory hľadáme univerzálne náradie, ktoré využijeme nie len v domácnosti, ale aj pri iných činnostiach, ktorým sa venujeme. Aby sa dalo spojiť príjemné s užitočným, teda starostlivosť o domácnosť aj naše hobby.

Takou je aj akumulátorová kmitavá píla FloraBest FAAS 10.8 A1, pôvodne určená pre záhradkárov. V šikovnom plastovom kufríku pre uskladnenie a prenášanie je dodávaná s pílovým listom na drevo o dĺžke 152 mm s doporučeným maximálnym priemerom rezaného dreva 80 mm. Pre ľahšie rezanie tenších konárov je k pílke pribalený aj oceľový kĺbový nástavec. Pílový list používa štandardný 12,7 mm upínací mechanizmus, takže k tejto záhradkárskej pílke môžete dokúpiť aj pílové listy rôznych výrobcov na rôzne materiály a rezať tak v domácnosti nie len drevo, drevotriesku, ale aj plasty, lamináty alebo kovy, ako dural či železo. Pílka si hravo poradí so zahrdzavenou skrutkou alebo klincom, ich prerezanie je otázkou pár sekúnd.

ElektrickaPila

Jedna elektrická pílka tak môže slúžiť nie len v záhrade pri formovaní a ošetrovaní ovocných stromov, ale aj v domácnosti alebo na chate. Jednoducho prenesiete celý kufrík tam, kde pílku potrebujete.

ElektrickaPila-40

Pílka FloraBest je napájaná LiIon akumulátorom, ktorý v prípade vybitia priloženou nabíjačkou doplníte energiou za 60 minút. LiIon akumulátory netrpia samovybíjaním ani stratou kapacity, ako NiMH akumulátory lacných zariadení, takže je pílka vždy pripravená, kedykoľvek ju potrebujete. Detailné fotografie a popis akumulátorovej pílky priniesol Testblog.sk. Pílka síce nie je určená na každodenné používanie vo fabrike, no je skvelým a užitočným pomocníkom v byte, záhrade, chatke alebo garáži a ušetrí vám nie len čas, ale aj pot, ak ju používate namiesto starej ručnej píly.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.