Rodinná dovolenka na Liptove

Leto je u nás synonymom pre dovolenku. Hlavne rodiny s deťmi, ktoré ešte chodia do školy, plánujú svoju dovolenku na čas školských prázdnin, aby nechýbali na vyučovaní. Oproti iným ľuďom sa tak výrazne zužuje možnosť vybrať si termín a tým aj miesto pre svoju dovolenku, pretože dovolenku chcú vtedy v podstate skoro všetci. Dáme vám tip na dovolenku na Slovensku a povieme, aké to má výhody.

Že je Slovensko krásna krajina, o tom snáď nikto nepochybuje. A každoročne sa zlepšujú aj služby, poskytované dovolenkárom v jednotlivých lokalitách. Vyrastajú nové ubytovacie kapacity, vylepšujú sa športové areály. Preto čoraz viac Slovákov začína tráviť svoju dovolenku na Slovensku. Vyhnú sa dlhému cestovaniu autom po upchatých diaľniciach v zahraničí a platiť za ne mýto, nemusia tráviť čas čakaním na odbavenie na letisku, nemusia sa báť žalúdočných ťažkostí z exotických jedál.

Ľahká dopravná dostupnosť, kvalitné služby, rôzne atrakcie, žiadna jazyková bariéra. To reprezentuje rodinná dovolenka na Liptove. Môžete namietať, že tam nie je more, no zato je blízko na Liptovskú Maru alebo do aquaparku Tatralandia aj do obľúbenej Bešeňovej. Vody si s deťmi užijete dosýtosti, vyšantia sa koľko len budú vládať.

villa flora

Okrem kúpania môžete podniknúť tiež výlety do prekrásnej liptovskej prírody na bicykloch, ktorých požičiavanie je v cene ubytovania vo Villa Flora. Nemusíte mať starosti s dopravou svojich bicyklov, požičiate si ich na mieste. Na bicykli tak spoznáte slovenskú prírodu oveľa bližšie a strávite so svojimi deťmi oveľa viacej času. Dĺžku výletu si pritom sami naplánujete podľa svojich schopností a kondície.

spring

Rodiny s menšími deťmi ocenia detské ihrisko a neďaleký detský park Villa Betula. Po večeroch sa dajú grilovať všelijaké dobroty a pri chutnom jedle upevníte vzťahy v rodine, na ktoré ste pre pracovné vyťaženie počas roka mali menej času.

Rodinné prostredie ubytovania pri Tatralandii je ideálnym miestom pre váš dovolenkový pobyt a na výlety po Liptove.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  , , , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.