Rám pre každý obraz

Pekný obraz dokáže zútulniť každý byt a dodať mu zvláštnu atmosféru. Lesná cesta jesenným lesom vytvorí romantický priestor, malebná krajina s kostolíkom v pozadí nám pripomenie, odkiaľ pochádzame. Ovocné zátišie urobí každé raňajky v kuchyni krajšími. Ale každý obraz potrebuje svoj rám. Ak získate pekný obraz, ale jeho rám vám nevyhovuje, dajte ho vymeniť.

Pekné obrazy, ktoré sa vám hodia do bytu, získate na internete alebo aj na rôznych burzách. Predávajú ich tiež ľudia, ktorí zdedili nejaké domy po predkoch. Sami ste možno zdelili starý byt, v ktorom ste našli pár obrazov. Hoci samotné obrazy sú nadčasové, rámy často reflektovali dobu, v ktorej boli inštalované. Keď dávate starý obraz na stenu teraz, určite nechcete, aby pôsobil gýčovo.

Najjednoduchšie je nechať zhotoviť rámy na obrazy odborníkov, ktorí s tým majú bohaté skúsenosti. Ktorí rámujú obrazy pre svojich zákazníkov už viac, ako dvadsať rokov. Ktorý vám zhotovia rám aj na starý obraz po prarodičoch, ale aj na moderné umenie. Zarámovať si môžete dať aj fotografiu svojej rodiny alebo z nádhernej dovolenky. Do rámu na obrazy sa dokonca dajú vložiť aj také veci, ako športový dres, ktorý má pre vás špeciálny význam, v ktorom ste dosiahli mimoriadny úspech. Ale aj výšivky či puzzle, nad ktorým ste trávili desiatky hodín a pripomínajú vám vašu exotickú cestu.

kroj

Špeciálnym darčekom obdarujete, keď dáte zarámovať zrkadlo. Najjednoduchšie je rámovanie obrazov v Bratislave, kde máte k dispozícii dve prevádzky, kam môžete obrazy, plagáty, výšivky či dresy alebo veľkoformátové fotografie priviesť. Tá v Lamači je ľahko prístupná aj pre cezpoľných, je kúsok od odbočky z diaľnice.

Nový rám vdýchne dušu starému umeleckému dielu aj dodá atmosféru novému modernému obrazu. Či už ste obraz kúpili na burze, získali od príbuzných alebo ho sami vytvorili, dodajte mu osobitný ráz vhodným rámom. Vaše bývanie tak bude príjemnejšie.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.