Postele pre romantikov a nespavcov, nový trend pre rok 2019

Romantici to majú často veľmi ťažké, keď dôjde na zariaďovaní spálne. Spálňa by mala byť
útočiskom pred vonkajším svetom, lenže okrem romantických textílií často narážajú spotrebitelia v ponuke skôr na moderné či minimalistické kusy nábytku. Naše romantické sny sa od detstva odvíjajú z
rozprávok a je známe, že správna princezná spí v posteli s nebesami. Rok 2019 praje v dizajne nábytku práve romantike, takže si nebudeme musieť pripadať detinsky, keď sa budeme po posteli s nebesami v obchodoch s nábytkom pýtať. Než ale do takej postele investujeme, potrebujeme zvážiť niekoľko detailov.

Trpíte nespavosťou?

Ak áno, stačí si predstaviť nebesia z ťažkej husto tkanej látky, s ktorými sa stretávame pri
prehliadkach zámkov. Nie je nič ľahšie vo chvíli, keď slnko prerazí skrze žalúzie, proste zatiahnuť
nebesia a pokračovať v spánku. Zároveň nám ťažká textília poslúži ako tlmič zvuku a my si tak
predĺžime príjemné ranné dospávanie zvlášť o letnej dovolenke.

Pre Zmrzlíkov

Zaspávanie v prekúrenej vysušenej miestnosti nie je zdravé, ale niekto sa jednoducho otužilcom nenarodil. V tom prípade je riešením práve nákup postele s nebesami z hustej textílie. Zatiahnutím nebies vznikne pelech, ktorý ľahko udrží teplo aj v nočných hodinách, kedy máme kúrenie stlmené. Skrz silnú látku nám nebude teplo unikať do spálne a spánok sa tak stane oveľa príjemnejším, než keď sa každú chvíľu budíme s premrznutým pažami.

Všetko má svoje pre a proti

Samozrejme nebesia slúžia ako dokonalý lapač prachu. Takže musíme počítať s ďalším častým
upratovaním navyše. Ak ste alergický na prach, neprestávajte teraz článok čítať, pretože dizajnéri pri moderným riešenie nebies vytvorili variantu aj pre alergikov. Zameriavajú sa na tvary rámov, ktoré nepotrebujú ozdobiť látkou, a napriek tomu navodzujú pocit romantiky a určitého ohraničeného intímna. Len už neudržia vzácne teplo.

Lákadlo pre deti a zvieratá

Pre malé deti predstavujú závesy nebies potencionálne nebezpečenstvo. Občas je ťažké ustrážiť mladšie dieťa, aby sa na látku nezavesilo. Ťažko sa mu vysvetľuje, že môže poškodiť látku, rám alebo v najhoršom prípade ublížiť sebe.
Naproti tomu zvieratá, najmä psy považujú akékoľvek visiace závesy, teda aj nebesá zo veľkú výzvu. Takže ak máte doma takých malých divochov, asi pre vás nebude posteľ s nebesami to pravé.

Intímne hrátky v teple

Pravdepodobne vás počas čítania článku už napadlo, že sa aj intímne chvíľky za zatiahnutými nebesami zo silnej látky stanú zvlášť v chladnom ročnom období oveľa príjemnejšími. A to nielen tým teplom, čo je samozrejme podstatné, ale aj malým intímnom priestorom, ktorý navodí ešte väčší pocit
súkromia. Stačí len zatiahnuť záves.
A tak ak ste sa pre posteľ s nebesami práve rozhodli aj napriek všetkým proti, tešte sa na romantický prvok, ktorý spálňu v každom prípade oživí a stane sa vaším útočiskom pred vonkajším svetom. A to aj len v tom prípade, že sa do postele vydáte s knihou alebo si za zatiahnutými nebesami pustíte film.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.