Plánujete záhradný altánok na chalupu? Ideálny je nožnicový stan

Čo obyvateľ panelákového bytu, to majiteľ chalupy. Keď už nebývame v rodinnom dome so záhradou, vynahradíme si to víkendovými pobytmi na chalupe. Plánujete vonkajšie zastrešené posedenie? Lacným a pritom veľmi univerzálnym riešením je nožnicový stan.

Mobilný záhradný altánok má mnoho výhod

Nožnicové stany ponúkajú veľmi rýchlu možnosť, ako urobiť náš pobyt na chalupe príjemnejším. Nemusíme pritom investovať do žiadnych drahých prístavieb a drevených altánov. Tie nás naviac obmedzujú. Vytvoria síce skvelé zázemie, napríklad pre gril, je ale na jednom mieste a už nikdy s ním nepohnete. Avšak záhrada pri chalupe vie byť krásnou vždy inde a vždy inak. A za touto krásou musíme dôjsť. Trebárs za humná do sadu, kde práve kvitne ovocný sad. Tam ale už postavený drevený altán neodnesieme. Nožnicový stan áno.

Home office na chalupe

Stále pracujeme viac doma ako v kancelárii. Je ideálny čas sa z paneláku presunúť na chalupu a s notebookom si súčasne užívať jar. Trebárs práve v kvitnúcom sade. Potrebujeme však príjemný tieň aj ochranu pred nečakaným nečasom. Pre tento účel je ideálny mobilný záhradný altánok, ktorý je ľahký, jednoducho ho kamkoľvek premiestnime, za chvíľku postavíme a potom zasa zložíme.

Prístrešok aj na poriadnu akciu

Zišiel by sa vám veľký záhradný pavilón na vaše obľúbené oslavy a záhradné party? Aj pre tento účel sú nožnicové stany ideálne. Ponúkajú sa totiž v mnohých veľkostiach, najväčší má až 18 m2. Tak veľkú často nemáme v paneláku ani jednu miestnosť. Naviac sa tieto stany dajú navzájom spojovať do rôznych kombinácií. Takže veľký pavilón si zostavíte z malých aj veľkých nožnicových stanov a výsledný rozmer môže byť naozaj úctyhodný. Čaká vás svadba a neviete, kde ju urobiť? S nožnicovým stanom kľudne na záhrade chalupy. Jednoducho dokážete vytvoriť zázemie pre poriadnu svadbu. Naviac na mieste, ktoré milujete.

Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.