Nemusíte ťahať vlastný vozík

Sme krajinou domácich majstrov a záhradkárov a často vídame osobné autá s prívesnými vozíkmi, prevážajúce náklady najmä počas víkendov. Kde ale zaparkovať prívesný vozík, keď bývame v paneláku? Autá necháme na parkovisku a zamkneme, majú svoje alarmy. Ale nechať príves len tak? Ani kupovať garáž pre prívesný vozík nie je veľmi ekonomické. Hlavne keď prevážame objemnejšie náklady len z času na čas. Riešením je vozík nekupovať, ale si ho požičiavať.

Ak potrebujete previezť poškodené auto alebo ste kúpili motorku alebo sa sťahujete či opravujete chatu, teda prívesný vozík za osobné auto potrebujete skôr sporadicky, ako pravidelne, vtedy sa hodí pôžičovňa vozíkov, ktorá vám požičia vozík za auto na deň či dva, víkend alebo aj na týždeň. Cena za požičanie je smiešna oproti nákupu nového vozíka a ako sme už spomenuli v úvode článku, nemusíte riešiť problém, kde ho parkovať v čase, keď ho nepoužívate tak, aby ste ho ochránili nie len pred poveternostnými vplyvmi, ale aj pred nenechavcami.

Veľa áut je dnes vybavených ťažným zariadením aj keď to na prvý pohľad nevidno. Predpisy totiž vyžadujú, aby nové ťažné zariadenie bolo odnímateľné, pokiaľ sa práve neťahá prívesný vozík. Okrem prívesov sú ale takzvané „gule“ na zadnej časti auta používané aj ako držiaky na nosiče bicyklov pri ich preprave na dovolenku alebo na dlhšie výlety. Takže ťažné možno má aj váš sused, len to neviete.

Prívesné vozíky tiež vyžadujú pravidelnú kontrolu na STK, čo sú pre ich majiteľov ďalšie starosti a poplatky. Požičovňa prívesných vozíkov“ za vás preberie na seba aj tieto povinnosti a vám stačí sa objednať, vybrať si podľa rozmeru a hmotnosti plánovaného nákladu príslušný typ prívesného vozíka a zohnať si mocných pomocníkov na jeho naloženie a vyloženie.

bezplachtovy_vozik

V pôžičovni na vás čakajú okrem malých nebrzdených vozíkov aj väčšie, brzdené s nosnosťou 1 tona. Ak má byť nie najlepšie počasie, vyberte si malý vozík v laminátovou strechou alebo veľký, na objemné ale ľahké veci, s plachtou. Na stránke sa môžete orientovať aj podľa rozmerov ložnej plochy, keď viete, aké kusy nábytku vás čakajú.

Vozík, ktorý si nekúpite, vás nestojí peniaze ani nestráca na hodnote, keď ho nepoužívate. A nezaberá miesto v drahej garáži ani neláka pochybné existencie. Pre človeka z paneláku je požičať si prívesný vozík výhodné.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.