Nakupovanie v zľavách systematicky

Bežná domácnosť potrebuje pravidelné doplňovanie potrieb pre domácnosť a hygienu bytu aj jeho obyvateľov. Po potravinách je to druhá skupina tovarov, ktoré stoja nemalé peniaze a preto určite aj vás zaujíma, ako ušetriť pri opakovaných nákupoch. Riešením je nakupovanie za výhodné ceny v zľavách, výborným riešením je nechať sa informovať, kedy je váš obľúbený produkt dostupný za lepšiu cenu a v ktorom obchode. Ako to funguje?

Takmer všetci dostávame do poštových schránok vo vchode papierové letáky supermarketov o okolí, napríklad letáky Tesco s aktuálnou ponukou tovaru so zľavou. Každý reťazec ale má iný spádový okruh, do ktorého necháva akciové letáky doručovať. A tak sa stáva, že pracovne jazdíte okolo niektorých hypermarketov, ale neviete, čo kedy za akú výhodnú cenu majú. Pomôže vám stránka Zlacnene.sk

Na obrazovke si nalistujete akciové letáky vášho hypermarketu ale aj špecializovaného obchodu pre hobby, záhradu či elektrospotrebiče. Pozriete si aktuálnu akciovú ponuku, a môžete vyraziť za nákupom do konkrétneho obchodu so zoznamom zlacneného tovaru, ktorý vám doma chýba alebo ktorý plánujete kúpiť, len čakáte na výhodnú kúpu.

Výhodnú cenu ale u rovnakých výrobkov drogérie či u potravín, ponúka každý reťazec v inom čase. Strážca zliav je funkcia, ktorú si aktivujete u tovaru vášho záujmu a potom vám stačí sledovať mailovú schránku, kedy vám príde informácia o zľave tohto produktu. Akčné letáky tak nemusíte sledovať stále, len si vo voľných chvíľach pozriete, čo by sa vám hodilo, označíte a potom už len výhodne nakupujete.

Dobre načasovaným nákupom zľavneného tovaru v rôznych obchodných reťazcoch dokážete v domácnosti ušetriť veľa peňazí nie len pri opakovaných nákupoch potravín a drogérie, ale aj pri sezónnom tovare, elektrospotrebičoch alebo pri nákupoch pre vaše hobby. Využite pri tom internet a máte vždy aktuálny prehľad o obchodoch nie len vo vašom meste, ale aj v širšom okolí.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.