káva tagged posts

Do novej domácnosti nový kávovar

Zariaďovať si novú domácnosť nemusíte vždy len vtedy, keď sa presťahujete do nového a väčšieho bytu. Rovnaké príjemné radosti z vyberania nového nábytku a vybavenia vás môžu postretnúť aj vtedy, keď ste sa rozhodli k svojmu hlavnému príbytku zaobstarať si letné sídlo. Domček so záhradou na vidieku. Hoci ho využívate len menej času, neznamená to, že by ste si nemohli dopriať aj trochu komfortu.

čítať viac

Oplatia sa výrobky z eshopu Tchibo?

Pod značkou Tchibo si mnohí predstavia rôzne druhy kávy z maloobchodných predajní alebo letákových akcií. Niekto si možno spomenie na kaviarne Tchibo, kde sme sa mohli zastaviť na šálku dobrej kávy. Urobili veľa na poli propagácie tohto nápoja a veľa ľudí túto kávu uprednostňuje aj v súčasnosti. Vedeli ste ale, že pod touto značkou môžete kúpiť mnoho spotrebného tovaru do domácnosti?

čítať viac

Ranná šálka poézie

Neviem ako vy, ale moje ráno si takmer nedokážem predstaviť bez šálky tej úžasnej, nádherne voňajúcej a srdce ohrievajúcej tekutiny – kávy. Viem, väčšina ľudí hovorí, že káva je droga a že nie je zdravé ju piť. Ako to však býva, každá minca má dve strany, a tak i názory na pitie kávy sa rozchádzajú.

čítať viac