Seriál Panelák

Panelák je názov rodinného televízneho seriálu na dlhé pokračovanie istej slovenskej televízie, ktorá vo svojich upútavkach označuje Panelák ako obľúbený seriál. Ľudia ho pozerajú, lebo iné nič nevysielajú. A kto bol týždeň či dva doma chorý, tak musí ľutovať tých nezamestnaných, na čo všetko sa musia v telke pozerať.


A keďže reklamy nikdy nie je dosť, tak ten istý seriál, len iné diely, bežia na inom kanály tej istej televízie. Do zblbnutia. Minimálne tých chudákov, ktorí sa na to musia pozerať. No musia. Keby nechceli, tak by nemuseli. Zrejme chcú. Lebo počas mojej maródky som si našiel aj iné televízne programy a stanice. Zaujala ma história, či príroda a jej tajomstvá a mnoho iných programov. No keď som pri prepínaní medzi tými svojimi prechádzal cez tie slovenské kanály, tak som sa snažil ich rýchlo opustiť, presne ako tie kanály.

panelak

Seriál Panelák je vysielaný niekoľko rokov a dnes som videl upútavku v štýle „Váš denný seriál v očakávanom čase“. To vo mne evokuje myšlienku, že niekto je schopný vysielať rodinný televízny seriál v neočakávanom čase. Koho tým chce prekvapiť? Nebodaj zaujať?

Predtým, než som sa pustil do tohto článku, som si dal povinné jazdy, napísané krasokorčuliarskou terminológiou, a pozrel si pár dielov tohto úžasného seriálu. Našťastie mi stačilo pár dielov a článok práve píšem, tak budem oslobodený od týchto útrap. A prečo som o seriále Panelák začal písať? Nuž preto, že na tento výraz sem z vyhľadávania chodia ľudia a hľadajú informácie o seriále Panelák.

Musím vás všetkých sklamať, drahí spoluobčania, televízni diváci. Seriál Panelák nepozerám, ani o ňom na tomto blogu o bývaní nepíšem. Neviem, čo pani Janka robila v prechádzajúcej časti, neviem, kto sa v bare v paneláku stretol s Maslákom a ani iné súvislosti seriálu Panelák sú mi nie známe.

Možno je to škoda. Lebo keby som bol dostatočne masochistický, a bol by som schopný páchať na sebe to zlo a pozerávať celý seriál Panelák, možno by som o ňom vedel písať web a s veľkou návštevnosťou a teda aj vysokými zárobkami z reklamy. Ale niečo vám poviem. Ak vy ste schopný to urobiť, ja pripravím web a o zárobok sa budeme deliť. Len preboha ma nenúťte Panelák pozerať.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.