Ku knihe sa najlepšie hodí kreslo

V zime akosi viac času trávime doma. Nie vždy je počasie vhodné na prechádzky, do záhrady sa v snehu tiež nikomu nechce a ani so športom to nie je slávne, ak nehráte tenis v hale alebo nelyžujete na horách. Po práci zakotvíme doma a tu si užívame voľný čas.

Dlhé zimné večery zvádzajú k domácim prácam alebo knižke. Ľudia si spomenú, ako kedysi štrikovali svetre, háčkovali dečky čí vyrábali vtáčie búdky z dreva alebo poličky na knihy. Či sa priamo začítajú do dávno odloženej príručky, na ktorú v hektickom lete nebolo času. Sadnú si do sedačky a začnú listovať.

Nájsť si však kľudné miesto nebýva ľahké. Rohová sedačka ponúka pohodlné sedenie na čítanie, ale svetla je tu akosi pomenej. Kreslo je pri stojatej lampe, ale až teraz pochopíte, prečo sa u vás návšteva nikdy dlho nezdrží. Kreslá, ktoré ste dostali spolu so sedačkou, dobre vyzerajú len sa nie dobre používajú. Bolí z nich chrbát.

Kreslá na mieru

Málokto si uvedomuje, že nie len sedačky na mieru sa vyrábajú, ale aj sedačky a kreslá ako súprava a tiež si môžete nechať vyrobiť len kreslá ku svojej súčasnej sedačke. Môžete si určiť komfort sedenia aj výšky sedu a tiež operadla a pritom stále môžu nové kreslá vyzerať, ako keby boli odjakživa súčasťou sedacej súpravy.

Farebné kreslo na čítanie

Kostra kresla z masívneho dreva a poctivej preglejky zaručí jeho robustnosť a stabilitu aj po rokoch intenzívneho používania. Nebudú sa kývať a vŕzgať ako konfekčné a lacné drevotrieskové výrobky. Keď sa ponoríte do tajuplného príbehu zo stránok, aj po hodinách sa z kresla zdvihnete bez bolesti chrbta. Kvalita sa bude prejavovať nie len tesne po kúpe kresla, ale aj po rokoch.

Pekné a dobré kreslo ale bude mať jednu vlastnosť. Keď teraz k vám prídu návštevy, už sa nebudú chcieť tak rýchlo rozlúčiť. Alebo musíte byť pri usádzaní hostí rýchlejší a sami si obsadiť vaše kreslo na mieru.

Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.