Jar klope na dvere, chystajte si nový bicykel

Vyznavači letných športov už netrpezlivo očakávajú definitívny odchod tohoročnej zimy, aby mohli zostúpiť z rotopedu a vyraziť na bicykli do skutočnej prírody. Nadýchať sa čerstvého vzduchu, získať stratenú kondíciu a pookriať na duši v lone prírody. A aby vás jazdenie bavilo, treba mať bicykle v dobrom technickom stave. Starý bicykel je najlepšie vymeniť za nový.


Až keď nasadnete na nový bicykel, až vtedy si všimnete, ako sa na ňom ľahšie jazdí, než na tom starom. Príčinou sú opotrebované ložiská v kolesách aj v stredovom zložení a pedáloch, vyťahaná reťaz aj ozubené kolesá zadnej kazety a mierne deformácie ráfov kolies, ktoré sa nazbierali počas rokov jazdenia po nekvalitných slovenských asfaltkách alebo poľných cestách a hrboľoch. Kompletný servis vyjde skoro toľko, čo nový bicykel a najmä dámy, ktorých telesná konštrukcia je o niečo subtílnejšia, sú na znížený výkon svojho bicykla citlivejšie. Nový dámsky bicykel je po niekoľkých rokoch jazdenia na tom starom prirodzeným vyústením riešenia jeho technického stavu. A s novým bicyklom máte k dispozícii aj najnovšie technológie, použité pri ich stavbe a tiež nové komponenty bicykla. Jazdenie na novom dvojkolesovom tátoši je potom v novej sezóne iba radosť.

PennyLane

No nie každý rád hltá kilometre v lone prírody a pozoruje život okolo seba. Pre vyznavačov rôznych kúskov s bicyklom je lepší BMX bicykel, vhodný na špeciálnu trať. Vycvičíte si svoj postreh, cit pre rovnováhu, mrštnosť aj silu. S BMX bicyklom si môžete dovoliť rôzne kúsky, no nemali by ste ich robiť na ceste alebo chodníku, aby ste neublížili okoloidúcim alebo sebe.

Jazda na bicykli je ideálny rekreačný šport pre všetkých, ktorí bývajú v paneláku a po príchode z práce by radi urobili niečo pre svoj zdravie. Zaraďte sa do širokej rodiny cyklistov a spoznajte nových priateľov.Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.