Aktívny život a bývanie v paneláku

Čo si budeme hovoriť, bývanie v paneláku sa diametrálne líši od bývania na dome. Každému jednotlivcovi / rodine vyhovuje ale niečo iné a tomu sa prispôsobujú. Určite ste sa však stretli s názormi typu, že na byte sa nedá žiť aktívny život a že na byte môžeme len leňošiť. Je to však omyl. Na byte sa dá žiť aktívny život.

Cvičte aj pri upratovaní

Chystáte sa upratovať? Aj pri tejto činnosti môžete viesť aktívny život. Upratovanie dáva do pohybu celé vaše svalstvo a vynahrádza vám čas, ktorý by ste radi strávili v posilňovni. Umývanie dlážky a podlahy zapája brušné a chrbtové svalstvo. Odborníci tvrdia, že pravidelným upratovaním si vypracujete dokonalú postavu. Dostatočne motivačné, nemyslíte? Oblečte na seba domácu teplákovú súpravu a pustite sa do akčného „cvičenioupratovania“.

Cvičenie s činkami

Nemôžete si na byte dovoliť miestnosť, do ktorej by ste si mohli dať fitness stroje rôznych veľkostí? Nevadí. Stačí, keď si zaobstaráte činky, oblečiete legíny a športové dámske tričko. Naložíte si ľahšie činkové kotúče a začnete robiť cviky. Prelistujte si športový časopis, v ktorom je písané o cvikoch s činkami alebo si otvorte internet, na ktorom ich taktiež nájdete. Inšpirácii je dosť, treba len vedieť dobre hľadať. Zavrite sa do jednej miestnosti na byte a cvičte.

Zatancujte si

Aj keď priestoru nie je bohviekoľko, tancovať môžete. Popresúvajte si kreslá a menší nábytok, ktorý by vám zavadzal. Vyberte si konkrétny tanec (zumba, klasické tance alebo orientálne tance). Na latinskoamerické alebo orientálne tance sa vyžadujú špeciálne šaty. Ak ale také nemáte, nerobte si starosti kvôli tomu. Stačia vám aj obyčajné vzdušné šaty, ktoré vám umožnia hýbať sa.Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.