Ako získať viacej priestoru v sklade ale aj vo firme

V povahe ľudí je mať všetko usporiadané priestranne, logicky, ale aj mať všetko po ruke, keď to práve potrebujeme. Ako to ale dosiahneme? Jednoducho, siahnite po kvalitných a priestranných regáloch, odkladacích zásuvkách alebo medziposchodiach, vďaka ktorým ideálne rozložíte všetko potrebné, aj na menšiu plochu.

Ako prvým riešením vám poskytujeme možnosť využitia klasických regálov, ktoré ponúkame na stránkach Regalsistem.sk za veľmi dostupné ceny, ktoré nezaťažia peňaženku. Máte možnosť využitia konzolových regálov, ktoré sú charakteristické pre uskladnenie atypických rozmerových produktov, medzi ktoré patria napríklad rúre, dosky, foršne, oceľové plechy všetkých veľkostí. Konzolové regále sa odlišujú od klasických policových, celkovou stavbou konštrukcie, ktorá pozostáva z pevného kovového chrbta a výklenkov, ktoré držia uložený produkt. Stredná spájajúca časť úplne chýba. Nosnosť a rozmery sú kalkulované predne podľa požiadaviek klienta.

regalovazostava

Špeciálnou verziou je regálov, sú odkladacie regále na pneumatiky, ktoré prinášajú dostatok miesta v dielňach, servisoch ale aj v domácich garážach. Tak ako aj klasické poličkové verzie aj tieto regále sú ošetrené žiarovým pozinkovaním, ktoré prináša dlhú životnosť a odolnosť. Pre dosiahnutie dokonalej stability po uložení pneumatík, je možno regálovú konštrukciu ukotviť priamo do steny. K dispozícií na stránkach Regalsistem.sk máme 2 varianty, ktoré sa líšia iba šírkou. Prvý variant má 1124 mm a druhý variant 1056 mm. Materiál regálu je kvalitná oceľ.Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.