Keď váš byt nie je nafukovací, pomôže vám vstavaný nábytok

Tiež občas netušíte, ako tých ohromne veľa vecí nevyhnutne potrebných k životu nejako naskladáte do skríň a zásuviek? Veľmi by sa vám hodili ešte ďalšie skrinky, ale nemáte ich už kam dať? Máte doma pocit, že sa tam pre samý nábytok a veci nemôžete ani pohnúť? Túžite po tom nafúknuť váš byt aspoň o kúsoček ?

Skriňa zapadne presne na mieru

Jedným z možných riešení potom môže byť vstavaný nábytok. Ak sa vám nebude hodiť dostupný vstavaný nábytok, môžete si nejaký nechať vyrobiť priamo na mieru podľa svojich požiadaviek. Po konzultácii vám stolár vyrobí nábytok, ktorý presne zapadne tam, kam ho chcete umiestniť. Môžete sa s odborníkom poradiť o rôznych podobách, ako bude nábytok vyzerať.

Vyberať možno z rôznych materiálov

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že nie ste viazaní na jednu jedinú konkrétnu ponuku a podobu nábytku. Môžete vyberať z rôznych variantov, rozmerov a spracovania. Buď si vyberiete luxusné prevedenie v najvyššej cenovej kategórii, alebo môžete uvažovať nad rôznymi kompromismi podľa vašich požiadaviek za rozumnú cenu. Vstavané skrine pritom možno vyrobiť z rôznych druhov dreva. Môžete si do nich vybrať rôzne výplne trebárs zo skla, ale tiež bambusu alebo ratanu, alebo aj formou žalúzií. Záleží predovšetkým na vás, čo vám bude najviac vyhovovať z praktického hľadiska a čo najlepšie doplní celkové ladenie vášho bytu. Aj doplnky skríň možno vytvoriť z ​​rôznych materiálov, či už ide o hliník, oceľ alebo napríklad lamináty. Zahráte sa tak na dizajnéra a navyše maximálne vyhoviete svojim požiadavkám, čo sa vám u bežne dostupného nábytku nikdy nemôže podariť.

Praktické aj moderné riešenie zároveň

Ovplyvniť môžete samozrejme aj vzhľad, ktorý by mal zapadnúť do charakteru a štýlu vášho bytu. S stolárom si dohodnete, aká farba, materiál a tvar bude pre vás najvhodnejší. Vyberiete si presné rozvrhnutie zásuviek, poličiek a úložných priestorov tak, aby vám to čo najviac vyhovovalo. Spojíte tým praktické, elegantné a zároveň moderné riešenie svojho bytu. Raz navždy skončíte s rozčuľovaním, kam dať tak veľa oblečenia, ktorá vám akosi neustále pribúda.

šatník

Trikrát meraj, raz rež

Pri vstavaných skríň maximálne využijete priestor bytu, a to od steny k stene, od podlahy až po strop. Atypické riešenie skrine vám ponúkne maximálnu plochu úložného priestoru. Navyše posuvné dvere nezaberajú pri otváraní žiadny ďalší priestor ako klasické nábytkové skrine. Ušetríte tým veľa manipulačného priestoru. Navyše dovnútra skríň si môžete inštalovať rôzne doplnky, aby ste mali lepší prehľad o ich obsahu, napríklad rôzne výsuvné koše na bielizeň, poličky a pod. Zhrnuté, všetko hovorí pre výber vstavaného nábytku. Pretože ale ide o väčšiu investíciu na niekoľko rokov, platí, že by ste mali starostlivo zvažovať, čo vlastne chcete. Nie dvakrát, ale skôr trikrát a viackrát merať, premyslieť varianty a hľadať najlepšie riešenie. Jedine tak budete spokojní. Ceny vstavaných skríň sú pritom v súčasnosti porovnateľné s tými bežnými na trhu otváranými klasickým spôsobom, takže odpadá aj úvaha o finančných otázkach.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.