Zahrajte sa s loptou aj na sídlisku

Možno si z minulosti pamätáte, ako na takmer každom panelákovom sídlisku bolo malé ihrisko. V podstate vyasfaltovaná plocha, vybavená dvomi bránkami. Deti z okolitých domov si tu mohli zahrať futbal alebo inú loptovú hru, boli blízko domova, pod dozorom rodičov a pri športe uvolnili prebytočnú energiu. Je možné takto športovať aj dnes?

Na tieto futbalové bránky sa podpísal zub času a vandali. Odnímacie siete skončili ktovie kde a zostala len samotná plocha. Nikomu sa nechce investovať čas a prostriedky do konštrukcie, ktorú by opäť mohol niekto zničiť a tak deti trávia čas pri počítačoch a smartfónoch, ich fyzická kondícia ide do stratena.

Ak sa ale nechcete zmieriť s týmto stavom a chcete pre mládež alebo pre seba opäť sprevádzkovať podobné športovisko, máme pre vás riešenie. Sú ním prenosné futbalové bránky, ktoré ľahko prenesiete do nevyužívanej práčovne v bytovke vždy, keď dohráte priateľský match. Asfaltové plochy na sídliskách zväčša zostali, stačí teda na jej koncoch postaviť bránky a sídliskový turnaj môže začať!

kickster_academy

Ľahké a prenosné hádzanárske bránky, ktoré sú svojou veľkosťou vhodné aj ako futbalové bránky pre sídliskové športoviská, sú určené nie len pre športové kluby, ale aj širokú verejnosť. Postavíte ich nie iba na staré ihrisko, ale na ktorúkoľvek trávnatú plochu v meste. Alebo ich preveziete na víkend do parku či k rybníku. Bez strachu o ich poškodenie ľuďmi, ktorým šport nič nehovorí, si doprajete športové vyžitie pre seba a svojich priateľov, utužíte nie len telo, ale aj vzťahy a zmysluplne vyplníte voľný čas svoj aj svojich detí.

V naozaj pestrom sortimente anglickej značky QUICKPLAY nájdete športové bránky rôznych veľkostí podľa športu, ktorému dávate prednosť. Doplníte ich odraznými sieťami, ktoré na jednej strane zabránia poškodeniu neďaleko stojacich áut, ale súčasne umožňujú tréning „na jednu bránu“ aj bez brankára. Nemajú vaši priatelia práve čas? Zakopte si sám alebo vo dvojici. Čím častejšie budete vonku na ihrisku, tým skôr sa k vám pridajú ďalší spolubývajúci zo sídliska. Opäť sa tak naše sídliská stanú športovými strediskami. Aj vďaka prenosným futbalovým bránkam QUICKPLAY.

Označenie:  , , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.