Začnite bývať vo svojom

Podnájom je skvelý začiatok svojho vlastného bývania. Po skončení školy a odsťahovaní sa od rodičov ponúka možnosť vyskúšať si bývanie po svojom, s partnerom, overiť si, aké to je byť závislý len sám na sebe. Ale pre rodinu nie je nájomný byt najstabilnejším riešením.

Keď má mladý človek jasnú svoju perspektívu, keď má stabilnú prácu a slušný príjem, vo svetle iných možností je podnájom vyhadzovanie peňazí von oknom. Nehovoriac o tom, že majiteľ bytu ho môže kedykoľvek chcieť opäť pre seba, či pre svoje dieťa, ako býva zvykom, a vy si musíte hľadať opäť nový podnájom. Pri súčasných možnostiach financovania bývania je lepšie vyhľadať byty na predaj. Bratislava je najväčší ťahák pre mladých ľudí, ale aj v iných mestách Slovenska si kúpite byt do vlastníctva, z ktorého vás nikto nevysťahuje, kedy si zmyslí.

Hlavné mesto má polohu pri hraniciach s tromi susednými štátmi a to vplýva aj na jeho ekonomický rozvoj, rýchlejší, ako v iných kútoch krajiny. Pochopiteľne to vplýva aj na tvorbu pracovných miest. A to zase ovplyvňuje bývanie. Množstvo starších bytov nepostačuje súčasnému dopytu a preto developeri ponúkajú každý rok ďalšie novostavby. Bratislava zostane na špici tohto trendu aj v budúcnosti. Lepšia možnosť zamestnať sa, vyššie pozície vo firmách aj nadpriemerné príjmy a potenciál profesného rastu lákajú do Bratislavy ľudí z celého Slovenska. A samozrejme možnosť cestovať do krajín hneď za hranicami štátu, či už rekreačne alebo profesijne.

byt

Keď riešite bývanie pre seba a svoju rodinu, keď chcete zmeniť súčasný neistý podnájom za stabilný vlastný byt, pozrite si ponuku spoločnosti www.finep.sk/. Svoje nové bývanie pojmite aj ako investíciu do budúcnosti. Využite súčasné možnosti rôznych úverov a zabezpečte seba aj svoje deti do budúcnosti. Vlastná strecha nad hlavou je najväčšia istota v živote.Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.