Výhodné novostavby v Bratislave

Rozmýšľate nad kúpou bytu alebo domu? Uprednostníte novostavbu alebo starší byt? Ak máte záujem o novostavby v Bratislave, nižšie sa dozviete, aké majú výhody oproti kúpe staršieho bytu. Nie je jednoduché si vybrať, hlavne ak cena novostavieb je vyššia, no reálne to neznamená, že starší byt musí byť lacnejší. Prečítajte si, prečo sa oplatí kúpa novostavby v Bratislave.

Prečo novostavba?

Cena u novostavieb je väčšinou vyššia, no novostavby sú veľkým lákadlom pre mnohých kupcov, a to z viacerých príčin. Uvedieme niekoľko dôvodov, prečo je lepšie si kúpiť nový byt.

Prostredie – nie je dôležitý len byt v ktorom bývate, ale aj prostredie okolo alebo v spoločných priestoroch, ak bývate v bytovke. Cez tieto priestory musíte denno-denne prechádzať a nevyhnete sa pohľadu na ne. V starých bytovkách sú zväčša aj spoločné priestory zničené a prostredie okolo bytoviek je neupravené. V novostavbách máte všetky priestory nové a čisté, okolie je taktiež upravené. Žiť v novostavbe vás tak zaručene bude baviť.

Vnútro bytu – niekto si povie, že si kúpi starší byt a vnútro si prerobí. Novostavby však majú všetko nové, sú postavené v modernom štýle a nepotrebujete nič prerábať, aby ste tam mohli spokojne žiť. Stačí sa len nasťahovať. Aj keď si síce prerobíte starý byt, vonkajšok a okolie bytovky zostane stále staré a neupravené, čo už je ale náročné zmeniť, keďže to závisí aj od ostatných vlastníkov bytov.

Prevádzka – keď si kúpite starší byť, náklady na jeho správu sú väčšinou vyššie ako pri kúpe nového bytu. Tie si zväčša kupujúci neuvedomuje. Pri starších bytoch je potrebná rekonštrukcia rozvodov, prípadne aj rekonštrukcia celého bytu. To vás môže vyjsť pomerne draho.

Okrem toho sú veľmi podstatné aj prevádzkové náklady, ktoré by ste mali v novostavbe, a ktoré v staršom byte. V staršom byte sú prevádzkové náklady aj o 30 či 40 % vyššie ako v novostavbe. Pri starších bytoch taktiež treba počítať aj s budúcimi rekonštrukciami strechy či iných častí bytovky, ako aj spoločných priestorov. To sú ďalšie náklady, s ktorými je potrebné rátať.

MODRA_GULA_VYCHODNA

Čo je v ponuke?

Jednou z exkluzívnych miest je novostavba v Bratislave s názvom Modrá guľa. Novostavba sa nachádza v Starom meste v lokalite suché mýto. V novostavbe je celkovo 76 bytov s dvoma vchodmi. V ponuke sú 2kk, 3kk a aj 4kk byty. Taktiež aj byty s terasami.

Ponúkaných je však oveľa viac novostavieb. V Bratislave je z čoho vyberať, či už chcete menší, väčší byt alebo rodinný dom. Novostavby sú v modernom štýle, určite vás mnohé z nich zaujmú nie len svojim vnútrajškom, ale aj výhľadom na okolie, polohou, či inými prednosťami.

Realita kancelária HERRYS s.r.o.

Žilinská 7 – 9 (budova WUSTENROT)

811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 52 62 00 22

E-mail: info@herrys.sk

web: www.herrys.sk

 


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.