Vychutnajte si hudbu v novom štýle

Milujete hudbu a premýšľate, ako by ste si ju mohli viac vychutnať? Vyskúšajte bezdrôtové slúchadlá, vďaka ktorým bude váš zážitok z počúvania omnoho hlbší ako doposiaľ.

Bezdrôtové slúchadlá získavajú na popularite

Bezdrôtové slúchadlá môžete pomocou Bluetoothu prepojiť s tabletom, laptopom alebo smartfónom a počúvať tak rôzne albumy. Ovládanie je tiež bezproblémové. Slúchadlá môžete ovládať pohodlne cez tlačidlá umiestnené na ušnej časti. So slúchadlami môžete prijať, ukončiť alebo zopakovať telefonický hovor.Vďaka vstavanému mikrofónu hovor s priateľmi alebo rodinou tiež uskutočníte.

Slúchadlá podporujú aptX. Ten charakterizuje excelentný zvuk a vysoká kvalita. Môžete ich používať aj tradičným spôsobom a počúvať hudbu pomocou jackového kábla. Nabíjanie je úplne jednoduché, zapojíte ich k USB portu.

Slúchadlá sú ergonomické, mäkké a veľa nevážia. Uši obklopuje koženkové čalúnenie. Čelenka s poťahom a jej veľkosť je nastaviteľná podľa potreby.

S reproduktormi k lepšiemu hudobnému zážitku

Aj so správnymi reproduktormi sa váš hudobný zážitok môže zmeniť na nepoznanie. Pokiaľ sa chystáte reproduktory využívať hlavne na počúvanie hudby, 2 reproduktory so subwooferom (2.1), sú skvelou voľbou. Ak chcete pozerať hlavne filmy, mali by ste vyskúšať väčšiu zostavu 5.1, ktorú tvoria predné reproduktory, zadné reproduktory, stredový reproduktor a subwoofer.

Nezanedbateľným faktorom je aj umiestnenie reproduktorov v miestnosti. Čím je miestnosť väčšia, tým výkonnejšie reproduktory budete potrebovať.

Čo sa pripojenia týka, v ponukách výrobcov nájdete reproduktory, ktoré môžete pripojiť k zariadeniam pomocou káblov alebo cez USB. Môžete ale zvoliť aj modernú možnosť – Bluetooth reproduktory.

Reproduktory nájdete v rôznych dizajnoch, ktoré uspokoja akéhokoľvek zákazníka. Ideálny je nadčasový dizajn. Ten totiž doladíte k ďalším kusom nábytku a elektroniky v miestnosti bez problémov.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.