Vyberáme veľké domáce spotrebiče do nášho bytu

Stojíte pred otázkou generačnej výmeny veľkých domácich spotrebičov? Potrebujete sa zorientovať v aktuálnej ponuke kuchynských elektrospotrebičov tak, aby ste vybrali do domácnosti výkonný, pritom úsporný a nie zbytočne drahý prístroj, ktorý zvládne všetky úlohy a poteší aj manželku? Poďte s nami pozrieť sa na výsledky testov.


Keď zisťujete, ktoré činnosti doma vykonávajú najmä ženy najčastejšie, tak prídete k tomu, že veľa času zaberá starostlivosť o oblečenie. Pranie, sušenie, žehlenie. Ak máte malé deti, tak sa práčka doma prakticky nezastaví. Správny výber automatickej práčky teda najviac uľahčí gazdinke starostlivosť o rodinu a ušetrí jej najviac času aj námahy.

Tradičným miestom pre práčku býva kúpelňa, ale najmä z priestorových dôvodov našla v mnohých domácnostiach miesto v kuchyni ako súčasť linky. Takže dôležité sú nie len vonkajšie rozmery, ale aj hlučnosť práčky. Dobre vybrať novú práčku vám pomôže test práčok s prehľadom dôležitých parametrov, na ktoré treba brať ohľad pri rozhodovaní o nákupe. Mnohí máme zafixované, že automatická práčka je bielej farby a v jednej dávke vyperie 5 kilogramov prádla. Vedeli ste, že si môžete vybrať aj inú, ako bielu farbu a že sa práčky líšia v hmotnosti jednej dávky prania? Pre malé domácnosti sú vhodné práčky s obsahom tri kilogramy, ale kúpite aj práčku na šesť či osem kilo náplne?

umyvacka

Web s názvom TestKvality.eu vám bude užitočný aj pri výbere ďalšieho vybavenia do domácnosti. Správnou voľbou veľkosti a výkonu spotrebičov do domácnosti dokáže ušetriť nie len pri nákupe, ale aj pri prevádzke na zníženej spotreby elektriny. Prejdite si test umývačiek riadu a uľahčite si prácu v kuchyni. Voľný čas využijete nie len pri starostlivosti o deti, ale aj pri svojich koníčkoch. Venujte viac času partnerovi a vaša rodina bude šťastná. Drinu v domácnosti prenechajte bielej technike.Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.