Vybavujeme predsieň od základu

Zariadiť predsieň môže byť čas od času tou najzložitejšou úlohou vôbec. Predsieň totiž býva miestnosťou, ktorú vidíte po príchode ako prvú. Inými slovami sa zároveň jedná o miestnosť, ktorá by vo vás mala prebudiť príjemnú atmosféru a skvelú náladu. Zvlášť vo chvíli, keď sa necítite úplne najlepšie, pretože prichádzate z práce, kde sú na vás kladené náročné požiadavky. Domov je miestom bezpečia a pokoja. Ak tento cieľ chcete dosiahnuť, potom musíte začať pri predsieni. Až potom môžete hovoriť o tom, že váš byt alebo rodinný dom je urobený podľa vás.

Ako by mala vyzerať predsieň?

Ak je vaša predsieň momentálne nevybavená, máte na pol vyhrané. V opačnom prípade je potrebné všetko odtiahnuť do inej miestnosti. Predsieň by mala byť v tejto fáze prázdna. Lepšie sa vám bude začínať. Vždy je dôležité začať prázdnou miestnosťou, a to z toho dôvodu, že je dobré najprv zvoliť vhodné farby. Vymaľovanie chodby nie je náročný proces, vzhľadom na to, aká je táto miestnosť malá. Aká farba je pre predsieň ideálna? Čo tak siahnuť po klasike, medzi ktorú patrí napríklad biela farba? Dostatočné množstvo svetla je základom predsiene.

Vybrať môžete pochopiteľne aj iné farby. Držte sa však jemných odtieňov a farieb. V žiadnom prípade nevoľte pre predsieň tmavé farby. Následne by ste si museli rozsvietiť aj počas dňa. Okrem iného v tme by mohol nastať nemalý problém s nedostatkom svetla. Predsieň by vo vás mala vyvolať pocit radosti a skvelú atmosféru. Pri svetlých miestnostiach je dosiahnutie vyššie uvedeného cieľa oveľa jednoduchšie. Po vymaľovaní sa presúvame na kúpu nábytku a potrebného vybavenia. Napadá vás, čo by na chodbe nemalo chýbať? Ak nie, poďme sa na to spoločne pozrieť.

Kúpa nábytku a vybavenia

Predsieň by mala byť zariadená jednoducho. V prvom rade nie je zlé pozrieť sa na nejakú peknú komodu. Naozaj postačí len jedna komoda, poprípade skrinka. Skúste všetko vybavenie zladiť v jeden design. Ak máte komodu kúpenú, potom sa pozrite po botníku. Botník by tiež nemal v predsieni chýbať. Predsieň býva úzka miestnosť. Komodu a botník tak môžete umiestniť vedľa seba na jednu stranu miestnosti. Skúste vybavenie zladiť jednou farbou alebo designom. Myslíte si, že je to všetko? Ste na omyle. Tým ešte nekončíme.

Teraz je na rade zrkadlo. Aj to je veľmi dôležitá súčasť predsiene. Ak si chcete ušetriť prácu, kúpte si botník rovno aj so zrkadlom a háčikmi na bundy a mikiny. Ak si ale chcete všetko urobiť podľa seba, dajú sa všetky veci kúpiť zvlášť. Tým sme vám prezradili poslednú vec. Tou sú háčiky na bundy a mikiny. Kúpte ich taktiež v jednom dizajne alebo štýle. Tieto háčiky je možné umiestniť k botníku. Bude to vyzerať, ako by išlo o jeden diel. Okrem toho nebudete mať háčiky na inej strane ako napríklad botník alebo komodu. V predsieni by sa v neposlednom rade malo nachádzať aj kvalitné osvetlenie. Ako sme už povedali v predchádzajúcich odsekoch, dostatočné množstvo svetla je základom úspechu.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.